Новак
Античкиот Скелет Механичка Рака Правец на Флип Дуплото Прикажување Џеб & Фоб Часовници Црни машки Часовници Pendant Денот на Таткото Подарок

Античкиот Скелет Механичка Рака Правец на Флип Дуплото Прикажување Џеб & Фоб Часовници Црни машки Часовници Pendant Денот на

Достапност: Залиха
DEN 940.00
DEN 1343.04


Опис :
Стил : Anique Џеб & Фоб Часовници
Движење : Механичка Рака Правец
Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал : Нерѓосувачки Челик
Watch Прозорец : Hardlex
Функција : Живот Водоотпорен за Перење-капка & Врнежлив само.
Големина на :
Dial Дијаметар : 4.7 cm
Chian Должина : 37.5 cm,80см
Dial Дебелина : 1.5 cm
Пакет :
1 x Anique Џеб & Фоб Часовници

Параметрите на стоката

боја:
37cm синџир, 80см синџир
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Дијаметар:
1.85 инчен
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Бренд Име:
G&D GLE&VDO
Број На Модел На:
SG0137
Функција:
змеј тотем
Рамки Функција:
Стационарни
Состојба:
Нова без ознаки
Движење:
Механичка Рака Правец
Dial Екранот:
Аналогни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Пол:
Унисекс
боја:
Црна
Стил:
Античкиот
Функција:
Механичка Рака Правец
дизајн:
Скелетот
Синџир должина:
37.5 cm,80см

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики на производот : Дијаметар : За 4.7 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу

Производ Подвиг ures : Смрт Белешка ДизајнДвижење : КварцВиди Големина : За 3.3*2.4 cmВкупната Должина на Синџи

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Транспарентен СкелетДвижење : Автоматски

Карактеристики на производот : Античкиот Модел Дизајн Полн Ловец Дизајн Движење : Кварц Дијаметар : За 4.8

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење : КварцДијаметар : Прибл 4.04.0 cmДебе

Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.Контактирајте со насАко и

Карактеристики На Производот : Транспарентен СкелетДвојно Ловец ДизајнДвижење : Рака Ликвидација Меха

net / en / Федекс Изразат 515 дена www.hk Холандија Пост 1545 дена www.pls контактирајте со нас, прво,па ние може да се

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење : КварцДијаметар : Прибл 4.8 cmДебели

** Проценка на време НЕ е гаранција време Ако скршени или неисправни 100% наплата или ја троа убав подарок.

Карактеристики На Производот 1 Дијаметар : Околу 4.5 cm 2 Дебелина : Околу 1.5 cm 3 Вкупната Должина на Синџирот

џеб се види; Фоб се види;бронза џеб се види; месинг џеб се види; кварц џеб се види; антички џеб се види; рет

Боја : зелена,БелаДизајн за сестра, со насмевка на лицето и срцето pendant.Убав џеб види ти дава многу на пре

Топла Продажба Кварц Fullmetal Алхемичарот Викторија Слобода Крило Џеб Види фоб часовници Ѓердан трговија

Купон за промет на големо цена добар квалитет девојка жена дама мода ретро бронза месинг боја на тиква т

Бронза Супер Тато Зборови Дизајн Џеб Се Види Со Синџир Ѓердан Најдобар Подарок За Тато / Дедо, Татко / Дед

џеб часовници за мажите, адвокатско џеб часовници,антички џеб часовници, фоб види, џеб часовници за прод

Уникатен видипреку скелет движење дизајн ве молиме бидете советувани дека email ќе се одговори од страна

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни

Адвокатско Механички ѕвезда Џеб Види гроздобер ретро античките мода Човек фоб часовници Класичен Римс

Главни Карактеристики : 1 100% Сосема нов и со висок квалитет 2 Посебни Скелет Случај Дизајн 3 Нерѓосувачки

Карактеристики На Производот : Џеб Види Движење : КварцЏеб Види Дијаметар : За 3.55 c mЏеб Види Дебелина : За

Карактеристики на производот : Античкиот Модел Дизајн Движење : Кварц Дијаметар : За 4.8 cm Дебелина : За 1.0 c

моден кварц цвет џеб види ѓердан жените Pendant жена фоб часовници античка класична гроздобер антички ретр

Карактеристики На Производот : Движење : КварцДијаметар : За 3.55 cmДебелина : За 1.85 cmВкупната Должина на Си

Scroll