Новак
кина фабрика снабдување со нов дизајн семејство божиќ пижами бебе памук деца пижами деца

кина фабрика снабдување со нов дизајн семејство божиќ пижами бебе памук деца пижами деца

Достапност: Залиха
DEN 38400.00

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба да додадете други такса,pls ме контактирате доколку ви треба помалку потоа 100pcs,исто така може да ви понуди,но цената ќе се додаде,pls ме контактирате 4 : материјал : 95% памук, 5%spandex ОЕМ БРЗА ИСПОРАКА ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ПОНИСКА ЦЕНА НАЈДОБРА УСЛУГА 1 : сите производи да може да се меша бојата,само да ме остави порака за она што ви треба.
најмалку 2 парчиња боја и големина можете да изберете било quastion можете да cotact мене^^ 2 : за превозот :
производство на времето обично е 15-20day! pls плаќаат со paypal или продолжување на времето за испорака
1-40kg ќе брод од ups-от или fedex , време на испорака : 5-7days
40-100kg ќе брод од страна на dhl , време на испорака : 3 дневна 3 : прифати прилагодено дизајн и печатење облека 5 : деца големина : 3m,6m,9m,12m,18 милиони,2t,3t,4t,5t,6t,7t,8t,10t,12t боја : како следете ги слик
кина фабрика снабдување со нов дизајн семејство божиќ пижами бебе памук деца пижами деца

Параметрите на стоката

Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Пижами
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Големина:
you can choose from size chart
Број На Модел На:
BF-НВО-014
Јака:
Околу Врат
Бренд Име:
sweetypplain
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Редовни
боја:
можете да изберете боја картичка
превозот:
DHL, UPS-от, FedEx,EMS
Сезоната:
Зима
квалитет:
Висок квалитет
цена:
Конкурентна
Материјал:
95% памук и 5% spandex
Возрасна Група:
Деца од 0-12years
MOQ:
може да се измеша големини и бои
Ткаенина Тип:
сплетам памук
Име:
божиќ пижами

Подобро ви се допаѓа

Само контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да се направи сте задоволни...

Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас

Доколку купите повеќе објекти од нас, ние може да ги поддржат во комбинација на превозот и испорака полн

Контакт Со Нас На : 1 Вашето мислење е основниот на нашите подобрување Ве молиме да го пополните вашата т

Белешки : 1.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина Не го одберете д

МОЖЕБИ ЌЕ САКАТЕМоден Женска Секси Пижами Поставите Блуза Кошула + Шорцеви долна облека Sleepwear 2 Парчиња

Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драг

Оваа Цена Е За 1x Pajama,Не Обезбеди Чевли(Забелешка : Големината 2 T / 3 T е иста големина,Големина 4 T / 5 T е иста

Сатенски Faux Свилен Пижами Сет 2 парчиња на Жените Лето Тенок Pijama Кратки Панталони Половина Ракав Sleepwear С

Големина ИнформацииГолеминаГрадитеРамоДолжина На ВрвCMИНЧCMИНЧCMИНЧL10440.943.517.17228.3XL10842.54517.77429.1XXL11244.146.518.37629

Топла 14 Y Бебе Пижами мода Деца Девојчиња Момчиња Sleepwear Долг Ракав 100% Памук Nightgown Деца Облека Bebe Облека

310 работни дена од Express.добредојдовте на истрага ни Повеќе служба : Ние одржување на високи стандарди на

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемо

Оваа нарачка е само облекаАко ви треба ракавици и чевли, ве молиме кликнете тукаЧевли Не Се Предвидени

Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 12 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАН

за боја , ќе има некои разлика на различни екранот и ве молиме контактирајте со нас прво ако има било как

ОПИС Големина : 90 95 100 110 120 130 За Околу 2 Year,3 Year,4 Year,5 Year,6 Year,7 YearPls проверете овој детал големина на табелата

Мора да се носат mulberry свила underweЛетните природни 100 mulberry свила жените свила pyjamas за кратки ракавиЗатвора

пакетот вклучува : Т кошула+панталониСите димензии се во азија големина ,можеби 12 големина помала од НАС

12365932399913938ГолеминаДолжина На Врв(cm)Панталона Должина(cm)Биста(cm)Хип Големина(cm)Предлагам Тежина(Kg)Предлаг

Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас

Scroll