Новак
Автомобил табла Опфаќа мат За Мицубиши OUTLANDER 2012- години левата рака се вози сопствен dashmat автомобил цртичка подлога авто додатоци

Автомобил табла Опфаќа мат За Мицубиши OUTLANDER 2012- години левата рака се вози сопствен dashmat автомобил цртичка подлога

Достапност: Залиха
DEN 1069.00
DEN 1336.80


Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомобил карактеристики на Производот : Да се спречи рефракција на сончева светлина, зголемување на осветленоста на пред шофершајбната транспарентна, да се подобри возачки безбедност. Возење во текот на ноќта може да се намали, хало црна, подобрување на возење безбедноста, тоа би можело да се спречи рефракција ефект од темната ноќ или за облачно време. Кога тоа загрева и не ја оштетува површината на инструмент-таблата, спречување на инструмент-таблата за стареење, намалување на табла и автомобил внатрешни работи температура. На животната средина-материјалот е без лошо мириса, против пролизгување и Лесна инсталација. Имаме левата и десната страна диск е табла мат, стандардно левата рака диск е табла мат за да ја испратите , ако вашиот автомобил е Левата рака диск е, ве молиме да ни остават порака да дозволете ми да знам, инаку ние не ќе ви обезбеди надомест ако ви испрати погрешна предмети По што се купување,ве молиме да ни остават порака (пратете ни слика за вашиот автомобил табла за нас и вашиот автомобил година е ),ви благодарам многу Нови пристигнување слични производи :

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
A-348-СТП-Б.К.
Објектот Должина:
120inch
Материјал Тип:
Други
Објектот Ширина:
40inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Година:
2012-2016
Објектот Висина:
2inch
Бренд Име:
FUWAYDA
Тип На Објект:
Налепници
Име:
GLCC
Материјал Тип:
Полиестер
Поддршка:
За Мицубиши OUTLANDER 2012-2016 години
функција 1:
заштитник автомобил табла Анти-напукнување
Карактеристика 2:
Подобрување на безбедноста на сообраќајот на
функција 3:
Намалување на температурата на табла
карактеристика 4:
намалување на сончева светлина рефлексивни

Подобро ви се допаѓа

Fitment : За Hyundai Tucson (TL) 2016 2017ИЗВЕСТУВАЊЕ! САМО ОДГОВАРА ЗА 8 ИНЧЕН ЕКРАНСостојба : 100% Сосема Нов Неискористен

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Се вклопува

2 Пакети кои се испраќаат во рок од 35 дена и се со следење на број на интернет.Услуги На Клиентите : Тоа е н

1lot=8piece4piece е внатрешноста се справи со Капак (4 вратата)4piece е за внатрешни вратата аудио Капак(4 вратата)

3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 716 работни дена од e Packet од

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Функција : Универзална одговара за сите автомобили Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Должина

Хром Автомобил Централна Конзола Купот На Капакот На Држачот Рамка Намали За Land Rover Discovery Спорт 2015 2016 2017

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Ако не сте целосно задоволни со купување на објектот за било која причина, можете да го вратите во рок од

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

5pcs Околу A / C Воздухот се Пропустливи Штекер Switch Прстен Круг Покривање на Вратите Налепница за Мерцедес B

Fitment : HYUNDAI 20112013 IX35 TUSCON Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот) Сос

Објектот Fitment : За "Опел" Astra К 2016 2017Опис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : ABS пластика Вклучу

Автомобил стил Внатрешни работи Чаша Носителот Рамка Декоративни Телефон Држачот на Организаторот Скл

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Хром Автомобил Вратата На Прозорецот За Префрлање Панел Покрие Трим Автомобил Стакло Подигнете Го Вклу

За BMW F20 F21 Опрема Shift Control Panel Покрие Ентериер Автомобил Стил Налепница 1 Серија 116i 118i Внатрешни работи авт

Висок Квалитет 25 КОМПЈУТЕРИ Автомобил Нови DIY Алуминиум климатизација пропустливи круг покрие случај з

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba порака Ве молиме контактирајте

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка Лесна инсталација Настава : Оваа ставка не д

Сите увозни даноци / давачки(ако има) треба да се плати од страна вас Ве молиме бидете сигурни дека вашио

Политика На Враќање И Повратни Информации : Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од

Scroll