Новак
5 Пара/многу Жени Sock Лето Плитки Устата Памучни Чорапи Солидна Шарени Сина Бело, Жолто и Сино Sock Женски Секојдневен Глуждот Чорапи

5 Пара/многу Жени Sock Лето Плитки Устата Памучни Чорапи Солидна Шарени Сина Бело, Жолто и Сино Sock Женски Секојдневен Глуждот

Достапност: Залиха
DEN 109.92

Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел;
2.Име Жените Sock Материјал Памук,Spandex,Полиестер, Боја Жолта,Црна,Сива,Бела,Црвена Боја. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ги задоволи вас. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност задолжени од нивните земјата;
3.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ние Секогаш ќе обрне внимание на најновите динамичен информации, пратката може да биде случајна штета, вклучувајќи кршен,па дури и изгубени, ве молиме да се разбере! Ако не го добиете вашиот пакет,или пратката е оштетена,или имаат неисправни производи, ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние ќе испрати нов производ за вас. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден.Ако не примите објект во рок од триесет дена,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ви благодарам многу!
. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 30-45days, некои coutry ќе трае 35-60 дена,EMS 7-20days.Понатаму за плаќање прашања, ве молиме видете плаќање помогне ,тоа може да ви помогне. Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање,бидејќи еднаш парцела испраќање,ние не може да промени ништо!
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме!
Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.

Параметрите на стоката

Големина:
free size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук
Објектот Должина:
medium
Број На Модел На:
LKLJJ0020
датум:
20170622
Чорапи Боја:
црна,розова,сина,жолта,зелена.итн.Чорапи
Sock Боја Тип:
Полна Боја Sock
Пол:
мажи,жени,пара чорапи
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Пакување:
5 пара Чорапи
Пазарната Вредност:
5 $
Sock Функција:
Анти-триење,Не се лизга,Дише,Absort Пот,Анти-бактериски
sock пакет:
OPP вреќа
sock стил:
Повик,Мода,Уредно Sock

Подобро ви се допаѓа

Повратни информации политикаНие ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави А

2017 Лето бебе деца глуждот чорапи 2400големина : S M LS одговара 02yМ собере 24yL одговара на 46yИспорака Она што ц

КУПУВАЧОТ СЕ ПОКАЖЕ2018 Нова Мода Жените Смешно Мрачно Пети Чорапи Памук Пет Прсти Чорапи Секојдневен Ме

Забелешка : Вистинската боја може малку поинаква од слики се должи на многу фактори како што се компјуте

Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискорис

Костим за сезона : Пролет,лето, есен,зима Информации10 пар / многу Големина : Бесплатно( еднаков 3642)Материј

ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Пол Мажи Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Сл

производ детали : 1.Малку темата е нормална ситуација ,не може да забранета ,ако вие не сакате ,pls воопшто

Откако тоа се испраќаат надвор,тоа не може да се промени било повеќе На логистика, нашите парцела defaults д

[COSPLACOOL]Јапонски Harajuku Животинско Симпатична Fawn Чорапи Жените Памучни Чорапи Топло Згусне Есен Зима Дево

За Превозот1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел;2.

шарени мрачно 100% памук, sockматеријал ( материјал ) : woollen меша , генерален дебелина погоден за пролет и есен

1476094360310083 Најдобрипродажба на производи парче парче парче парче парче парче парче парче

Ви благодариме!.За да се осигурате дека сте ја платиле минимумданок,ние се изјасни како "подарок", или"пр

Напомена : Без Кутија!!!Големина : САД(6.512) ЕУ(3845)(Кажи ни што големината сте, и ние ќе брод како вашата голе

Scroll