Новак
WZ51630 Геометриски мозаик шема Pillowcase Обичај памук, Лен Плоштадот Фрли Pillowcase Zippered Перница 18x18 инчен

WZ51630 Геометриски мозаик шема Pillowcase Обичај памук, Лен Плоштадот Фрли Pillowcase Zippered Перница 18x18 инчен

Достапност: Залиха
DEN 175.00
DEN 239.52

Имајќи го ова мека обичај pillowcase ќе се додадат и удобност и стил во вашиот дом.
Ние се грижиме за вас, нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
ПЛАЌАЊЕ
·Време на Плаќање
Уплатата треба да се постигне во рок од 20 дена откако ќе го стави на ред, во спротивно нарачката ќе биде избришана автоматски.Ве молиме проверете ги спецификации пред да се одржи редот. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме да поминат без двоумење да контактирате со нас. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо, но поради високите e-mail на јачината на звукот и различни временски зони,тоа може да потрае некое време за нас да се одговори(и не можеме да одговарате на пораки неделите и други државни празници, ве молиме почекајте со трпение ако ни испратите пораки на/пред овие денови). Однапред ви благодариме за вашето трпение. Пакетот вклучува : 1 компјутер перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
5.
·Методи За Плаќање
Во моментов, aliexpress може да ги поддржи купувачи преку кредитна картичка (ЈЕНИ канал и долар канал), Web Money (WM), TT remittance, western union, Qiwi паричник, Бразил Boleto.
· Ако најдете големината не ви одговара,ве молиме контактирајте со нас директно. ВЕ МОЛИМЕ НИ E-MAIL ПРВО, ПРЕД НАПУШТАЊЕ НА БИЛО КАКВИ НЕГАТИВНИ/НЕУТРАЛЕН ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ИЛИ ДА СЕ ОТВОРИ БИЛО КОЈА СЛУЧАИ/СПОРОТ.Сепак,доколку сметате дека на објектите што сте ги примиле е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Обичај Кул Zippered Фрли Навлаки
2.
Опис :
1. Тоа 's a zippered перница случај, со zippered отворање на страна. Со пре-shrunk ткаенина, ова pillowcase се мие со Топла вода
7.
· Нормално на сад разлика во големината на се околу 2-3cm во мерењето. Материјал : Памук, Лен
3.
ГОЛЕМИНА ИЛИ ДА ОДГОВАРА НА ПРАШАЊА
· Големината се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.

Параметрите на стоката

Големина:
45x45cm
Број На Модел На:
KGFO-8
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
300TC
Ткаенина Count:
40
Непристојни Слика:
No
Стил:
Dobby
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шаблон Тип:
Шарени
is_customized:
Yes
Бренд Име:
shunqian
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Сексуално Сугестивна:
No
одделение:
Квалификуван
Цел:
дома,хотел,во болница,кафе,кола
Со основни или не:
Само маска
Материјал:
Памук,Лен
Вид:
Декоративни Pillowcases
Стилови:
Модерна
лага:
Софа
Големина:
18x18 инчен
Применливи Луѓе:
Универзална
Печати:
Еден страна
За:
Само користење или подарок

Подобро ви се допаѓа

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го

Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат.Ако не ст

Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е најевтиниот превоз, ќе биде не логистика информации по напуштањето на

Опис : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : полиестер праска кожатаГолемина : 40x40cmПримерок детали :

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го

Краток кадифен сомот Перница Покрие Перница Покрие [Материјал] Краток кадифен сомот [Description] Не вклучува

Производ Карактеристики Сосема Нов 1 PC Перница Капак (Сите едендвострано печатени перница опфаќа се бел

За кревка предмети, надворешниот се заштити со меур хартија .Ви благодариме за разбирањето!ПлаќањеTemp пр

Лен Памук Класичен црвено жолта сина дизајн Перница Покрие Обичај се Печати Дома Декоративни Перници С

Обичај услугата е достапна преку испраќање ни HD слика која сакате да ја печатите Топла пребарување : Пер

00 / метарслепи Мода дневна соба завеса паун сина flannelet bronzier завеса на готовиот завеса Ролетни мушка кади

На Предната страна на случај печати на образец,на задната страна е чиста памучна линија боја...

Краток кадифен сомот Перница Покрие Перница Покрие [Материјал] Краток кадифен сомот [Description] Не вклучува

Пакувањето на производот ќе се менува редовно, ве молиме да се примени преовладуваат во вид.Но, понекога

Опис : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : полиестер праска кожа / 2 WTПечатење : двоен едностраниPakage

материјал : 2 WT / 2wayслика : на една страна / двестранаПерница внатрешна не е вклучена.Перница случај приме

Краток кадифен Перница Покрие Перница Покрие [Материјал] Краток кадифен [Description] Не вклучувајќи Пополну

wyприклучокstartЖешка Стока$16.99$18.99$18.99wyприклучоккрајпопуларната игра кралство срца аниме Карактери riku & sor

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го

Не постои наплата или враќање бидејќи на предмети " пакет промени или оштетени Ние ќе се обидеме да ги за

wyприклучокstartЖешка Стока$16.99$18.99$18.99wyприклучоккрајHoukago не Плејади аниме карактери секси девојка субару

Детали за производот(Перница ги опфаќаат само!не се вклучуваат перница внатрешни работи)Материјал : пам

ИЛИ, можете да изберете да имате замена НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купу

Ние само брод вашата потврди адреса во aliexpress,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точ

Scroll