Новак
ХГ линеарна водич 2бр HGR15 - 750mm + 4pcs HGW15CA линеарни блок превоз CNC делови

ХГ линеарна водич 2бр HGR15 - 750mm + 4pcs HGW15CA линеарни блок превоз CNC делови

Достапност: Залиха
DEN 3055.00
DEN 3216.00


Ве молиме имајте во предвид пред купување :
овој водич железнички е честа квалитет направени во Кина ! ! ! ако ви е потребен висок квалитет.можете да изберете HIWIN водич железнички !
Количина :
2 парчиња HGR15 - 750mm линеарна железнички
4pcs HGW15 CA Превоз
Железнички должина може да биде cutted според вашата потреба.

Параметрите на стоката

Водич Ширина или Дијаметар:
15mm
Број На Модел На:
HGR15
Превоз Тип:
HGW15CA Превоз , Прирабница тип
is_customized:
Yes
Водич Должина:
750mm

Подобро ви се допаѓа

4pcs / многу Бесплатен Превозот LM20 LUU долго тип 20mm линеарна топката имајќи CNC делови за 3 D печатач

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина од 900 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x

4pcs / многу Бесплатен Превозот SK12 12mm линеарна имајќи железнички вратило поддршка XYZ Табела CNC Рутер SH12 A

Предмет : Ballscrew SFU2005 Теренот 5 mm Должина од 650 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина од 700 мм со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 1000mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU160

САД $50 Овој Објект Z оската е 300мм, X оската се движат од 100mm да 1300мм,Y оска се движат од 100mm~1300мм,за customzation на

4pcs / многу Бесплатен Превозот SK10 10мм линеарна имајќи железнички вратило поддршка XYZ Табела CNC Рутер SH10 A

10pcs / многу Бесплатен Превозот SK16 16mm линеарна имајќи железнички вратило поддршка XYZ Табела CNC Рутер SH16 A

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни инф

BI0002762Спецификација : Бренд новиМатеријал : Имајќи ЧеликГолемина : 4.3 cm*2.6 cm*1cmИздржливи, висок квалитет на

Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.

КОНТАКТ СО НАС НА : Dongguan MJUNIT Прецизност Механички Co.yuWechat : +86 180 2898 2881Whatsapp : +86 180 2898 2881Вебстраница : www.mjunitТви

Можете да ми кажете вашиот requiremnt за вчитување на тежина, па ние може да се препорача право големина за ва

Тип : Топката орев планината заградата домување Внатрешна дупка : 36mm Материјал : Алуминиум легура се При

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 550mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU1605

Предмет : Ballscrew SFU1605 Теренот 5 mm Должина 900mm со Топката орев CNC 3 D Печатач ДеловиОбјектот вклучувајќи1 x SFU1605

2 парчиња / многу Бесплатен Превозот SK25 25мм линеарна имајќи железнички вратило поддршка XYZ Табела CNC Руте

Ако треба директно да испрати да се DHL / Федекс, тоа ќе ги спаси од 3 дена, цената е 5~10 пати повеќе од Нормал

1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се оста

Scroll