Новак
Millffy девојка Еднорог Пантофли толку симпатична Обувки пантофли дами принцеза дома еднорог влечки

Millffy девојка Еднорог Пантофли толку симпатична Обувки пантофли дами принцеза дома еднорог влечки

Достапност: Залиха
DEN 479.52

Millffy Жените Еднорог Пантофли Кадифен Footwarmer пантофли дами принцезата спална соба еднорог влечки
Големина на :
дама НИ 5/6/7/8/11/12 =ЕВРА 36/37/38/39/42/43
најголемиот дел трговија на големо
Слики без ЛОГО плус контактирајте со нас
Добредојдовте на Millffy Официјалната продавница. Ние сме професионални дома чевли & влечки снабдувач кои повеќе од 12 години искуство.Ако ви е потребен висок квалитет или dropshipping цел,не е важно ОЕМ како ќе ја побарате или промет на големо, pls се чувствуваат слободни да контакт. Ви благодариме!

Параметрите на стоката

Чевли Големина:
5, 6, 7, 8, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Пета Тип:
Станот со
Сезоната:
Зима
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Бренд Име:
millffy
Горниот Материјал:
Стадото
Insole Материјал:
Ткаенини
Применливи место:
Внатрешна
Outsole Материјал:
Ткаенини
Број На Модел На:
1087
Моден Елемент:
Embroider
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
Fleeces
Чевли Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Polka Dot

Подобро ви се допаѓа

3,Не Outsole должина,Не Insole должина,Нога должина само Ако сакате на друг начин, ве молиме контактирајте со на

ако ви требаат повеќе слика, ве молиме контактирајте со нас.Плаќањето мора да се maed во рок од 3 дена по ре

XGRAVITY Топла Плус Големина 3440 Нови Дами Буци Пета Пумпи Секси Кристал Кристал Дизајн Жените Чевли Домот Д

Почитувани пријатели, ако треба обичај логото, можете да го нарачате, да ми кажете во цел порака, Или пра

услуга1, нашите чевли се направени од вистинска кожа материјал ,100% вистински кожа .2,Чевли Ќе бидат Испра

ние може да им даде на вашиот екстра dicount, ако цел повеќе парчиња .Ако сте итна потреба, ве молиме контакт

КАМЕН СЕЛО Ново Вистинска Кожа Дома Влечки Квалитет Жени Мажи Влечки Не се лизга Кул Затворен Чевли Маж

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознак

НИ големина ЕУ големина велика БРИТАНИЈА големина АУ големина CN големина Нога Должина(cm) Нога Должина(и

1.САД Големината Не е велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина ознак

2017 Нови Жените Долго Кадифен Меки Влечки Зајакот Коса Крзно Слајдови Дебели Дното Сандали Дома Флип Про

Добредојдовте во мојата продавницаЗдраво,драги пријатели,секоја жена треба да има убава пар на чевли,м

[За мирис] чевлите што има само лево на фабриката ќе имаат некои лепак мирис, без квалитет, и мирисот на л

обично , крзно поставата ќе биде зима говорница Ако сте велика БРИТАНИЈА клиент , ве молиме имајте во пре

Превозот : За други земји и региони, Кина пост препорачана пошта е нашата склопот на превозот метод...

Понатаму за плаќање прашања, ве молиме погледнете на овој линк http : / / help Повеќе можности за плаќање ќе б

Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја

Scroll