Новак
турбо кертриџ 078145701L 078145703B 078145703C 078145703D 078145701H 078145703S 078145704H 5303-988-0069 ЗА АУДИ 2.7 L

турбо кертриџ 078145701L 078145703B 078145703C 078145703D 078145701H 078145703S 078145704H 5303-988-0069 ЗА АУДИ 2.7 L

Достапност: Залиха
DEN 5064.00
DEN 6576.00

Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.7 Т (C5) десната страна 02/1999 - 09/2001 СЕ V6 184 Kw 2671 кзм Audi S4 десната страна 10/1997 - 09/2001 AZB /ТЕРМИНИ V6 195 Kw 2671 кзм
5303-988-0069
5303-970-0069 /
078145703 Q /
078145703 T Ауди Сите Патот 2. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.7 Т (C5) leftside 02/1999 - 09/2001 AJK 169 Kw 2671 кзм Audi A6 2.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Објектот Висина:
14inch
Поставување на Возило:
078145703T 078145704T 078145704Q 5303 988 0016 5303 970 0016 0017 0070
Модел Година:
1997 1998 1999 2000 20001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010
Специјални Функции:
5303-988-0070 5303-970-0070 53039880070 53039700070 5303-988-0017
Frequence Опсег:
53039880016 53039700016 078145701S 078145701R 078145701L 078145703B
Материјал Тип:
078145703C 078145703D 078145701H 078145703S 078145704H 5303-988-0069
Име На Модел:
Турбополнач 2.7 L 2.7 Т 2.7 TDI L Biturbo лево десната страна 0069
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Автомобил Производител:
Опел
Објектот Ширина:
14inch
Објектот Тежина:
2.1kg
Објектот Должина:
14inch
Бренд Име:
westmove

Подобро ви се допаѓа

Дел број : 7578865004 S , 7578860004 , 7578865003 S , 7578860003 , 757886 турбо ОЕМ број : 2823127450 2823127450 2823127400 2823127400 Одговара за : Turbo за H

Дел број : 8064975001 S , 7832485003 S , 7832480003 , 806497 , 783248 , 783248 wastegate actuator ОЕМ број : 0375 P2 , 0375 S8 , 0375 S6 електронски actuator Одг

0 L 2005 Мотор : 4 G63 T 4 G63Т 2.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до.5 Actua

ТОПЛА ПРОДАЖБА Конкурентна Цена 30m 100% Силикони 3ММ Силикони Вакум Црево / Tube / ЦевкиСиликонски Вакум Цр

Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето Прекумерен притисок на маслото 4 За

Нормално, вашиот механичар ќе ги провери стариот турбо е проблем, како што понекогаш турбо неуспехот не

Грижа За Корисниците•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ак

Гаранција : Гаранција : 12 месеци.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инс

•Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е

TB2580 703605 7036050001 7036050002 7036050003 14411G2407 14411G2405 14411G2402 Турбо Турбина Турбополнач За Nissan TERRANO II 2001;CABSTAR;TL18;2.7 L TD27 TD TD27 T

9 TDI04 / 2002 04 / 2004ATD74 Kw1900 кзм54399880011 / 54399700011 / 03 G253014 F / 03 G253014 FX / 038253056 G / 038253016 K / 038253016 R / 038253014 G / 038253010 D / 03

Материјал : 100% висок квалитет со силиконска2 Вакуум цевки ( вакуум силиконски црева)8.5 мм / 5 mm / 6mm+0.Силико

MOFE Силикони Радијатор Coolant Грејач Цевка Цевка за Полнење за Тојота GT86 и Subar BRZБоја на располагање : Црвена

Сите turbos се К18 материјал2 Ние обезбедуваме со 12 месеци гаранција Масло feed цевки треба да биде заменет, ак

•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.П : Колку долго ќе п

Гаранцијата не опфаќа оштетувања предизвикани од несоодветна инсталација или употреба.Како да се инст

Scroll