Новак
RDEER Crimping Клешти Multitool Линија Притискање на Менгеме Терминал Crimping Алатка Електричар Рака Алатки

RDEER Crimping Клешти Multitool Линија Притискање на Менгеме Терминал Crimping Алатка Електричар Рака Алатки

Достапност: Залиха
DEN 1077.00
DEN 2112.00

Карактеристики : лесен за ракување на ratchet механизам , добра crimping ефект се Применува за општиот жици Со круг изолација или не-изолирани терминали, crimp во квадратни колона Удобен контрола, лесно да се работи, Мала големина, уникатен дизајн, лесно да се работи

Параметрите на стоката

Материјал:
Јаглероден Челик
Примена:
Мулти Функционални
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Plier Стил:
Европски
Бренд Име:
Р'DEER
Се Справи Со Стил:
Директно
Број На Модел На:
RT-6E/RT-6F
Карактеристики:
Мултифункционален
Тип:
crimping клешти
Тип:
crimping клешти
crimping опсег :
0.25-6 mm2
AWG:
24-10
weigth:
402g
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 парчиња
Количина:
1pc
кодот:
F06746103X

Подобро ви се допаѓа

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо

1 Име на Производ : Име : Коаксијален BNC Crimping Алатка за crimping коаксијален кабли и оптички кабли за конектор

ХС16 Анти ' Рѓа на ЕнергијаЗаштеда на Ratcheting Жица Терминал Crimper Plier Јаглероден Челик Алатка M25 Опис : Функци

Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас .Сите предмети мора да бидат врат

Добредојдовте на нашата Продавница Acquiesces да испратите лабава крај, ако сакате да купите синџир термина

Ве молиме чувајте ги сите оригинални предмети неоштетени во реsaleable услов за да се врати ставки.започнет

Карактеристики : висок квалитет со голема јаглероден челик фалсификување, црна машина за мелење третма

започнетекрајот 42mm ПВЦ Цевки Машина 15 / 8" Пластика ППR / СТП / PE Цевка Машина Водоводни Цевки Машина Ratchet С

започнетекрајотАко вашата цел е многу голема, ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра цен

Бесплатен превозот 8 инчен Самоприлагодување Wire Кабел Stripper Plier Индустриски Соголување Crimping Plier Алатка з

Карактеристики : Производ гарантира 100% нови и вистински, сигурен квалитет 1 Мултифункција, можете да кор

Професионални Коса Екстензија АлаткиВклучувајќи елементи како што следува : 1) 1pcs Plier Агол Главата со За

Материјал : Пластика, Метал; Главна Боја : ЖолтаСечење Челик Жица Способност : 1.8 mm / 0.07"(Дијаметар);Сечење

кабел жица stripper Професионални Автоматско Жица StrippersПогоден за Различни Изолација на ПроводнициLS700 C Сог

Удирање за ремени, види нараквици, кожа или гума ремени, итн ..боја : ЦрвенаДупка облик : тркалезнаПерфора

Нова Клима Уред Pilers Ладилни Обновување Цевка Заклучување Plier Заварување Рака АлаткиСпецификација : Бре

MASTECH 1 единица на Игланосот клешти Накит Алатка Одговара Beading рака алатка поставите 25cm компресира пролет

рака Crimp алатка за AMP конектори AWG14,16,18,со дијаметар од 3.6 мм,4.5 мм,LS303 A crimperНиска цена алатка за висок квали

Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и

Карактеристики : Сите snap копчиња се направени на одлична пластикаНа копчињата се погодни за повеќето од

Искра Plug Жица Crimping алатка / Соголување plier / MSD ПроCrimp Алатка со 2048 вилици MSD ПроCrimp Алатка за ДеталиПроCrimp А

За производи : 1.Ќе го добиете она што го плаќаат.Ние ќе се обиде да обезбеди повеќе висок квалитет на сто

Ако не го добиете вашиот објект по потоа, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви понудиме разумно

Scroll