Новак
Розова боја микро инкрустирани Кубни Циркон прстен квадратен свадба прстени за жените во бело злато боја принцеза ветување прстен НИ големина 5-10

Розова боја микро инкрустирани Кубни Циркон прстен квадратен свадба прстени за жените во бело злато боја принцеза ветување прстен

Достапност: Залиха
DEN 336.00
DEN 479.52


Материјал : Сребрен позлатен platinum
Камен : Висок квалитет CZ дијамант
Прстен ширина : 9mm
Главниот Камен : 4*4mm

Параметрите на стоката

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Повод:
Свадба
Површината Ширина:
9mm
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
прстени за жени
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Свадба прстен
Стил:
Дами
НЕМА.:
JZ201
моделирање:
дијамант
Пакување:
Независна пакување
Мозаик материјал:
Gilt инкрустирани вештачки камења / полу скапоцени камења
Боја:
platinum позлата
Големина:
U.S. 5,6,7,8,9,10

Подобро ви се допаѓа

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Сребрена Бој

Големина : Слика Боја : Сребро Материјал : s925 Sterling Silver Пакет : 1 PCS / OPP

Прстен Големина Референца : Пакување Проток : Производ Процес : За Нас : Бренд : Нашите Meterial : Накит Одржув

Внатре дијаметар : со исклучок на позицијата на прстен на раката Ве молиме да се врати прстенот во нашит

Ако ви се допаѓа овие производи, ве молиме да го купат тоа и ни дава шанса да соработуваат.Повратни инфор

Материјал : Природен Бисер ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 15~16mm Дебелина : 5mm Прстен големина : 6.5~6.7

( Обезбеди следење на број, се Проценува Време на Испорака : 312 работни дена ( Обезбеди следење на број, се

Од : DIGIMONСтил Материјал : Сребро 925големина на : 1 големина(отвори устата дизајн) за 5764mmСтил Б Материјал : 925

JEXXI Жените Најновите Модни Накит Црвениот Кристал Свадба Домот Прстени 925 Sterling Silver Женски Годишнината CZ

Тоа трае околу 2060 дена во зависност од различни земји и сопствен статус.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ Прстен Тип

net / en / EMS Изразат 515 дена www.НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ.ПРОИЗВОД НАСТАВАЛуксузни Модни Глеѓ Прстен Кристал Накит Ср

Добредојдовте на нашата продавница!!!Ако цел износ до $300, може да се добие превозот со DHL или Fedex(купувачо

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА ГРАНАТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Црвена Гранат Прстен【Главниот Камен】 : 6*4mm 100% Природн

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни пов

Scroll