Новак
10pcs Kingwei 18650 3.7 V 2600mah Li-Ion Литиум Батерија За Headlamp Светло Факелот Е-Цигара

10pcs Kingwei 18650 3.7 V 2600mah Li-Ion Литиум Батерија За Headlamp Светло Факелот Е-Цигара

Достапност: Залиха
DEN 2377.92


10pcs Kingwei 18650 3.7 V 2600mah Li-Ion Литиум Батерија За Headlamp Светло Факелот Е-Цигара
100* Висок Капацитет 18650 3.7 V 6000mah PCB Батерија Li-Ion Батерии Литиум Батерија Batery Заштитени За Headlamp Светло Бренд Име : kingwei Литиум Тип : 18650 Li-Ion Батерија Број на Модел : Батерија 18650 Номиналниот Капацитет : 2600mah Номинален Напон : 3.7 v Батерија : Да Батерија Време : До 500 пати. Bateria Пакување : 10pcs 18650 Li-Ion Батерија за Употреба : Светилка, LED, Ласерски Пен, Headlamp, Шрафцигер, Е-Книга
>>> Безбеден и еколошки.
>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.
>>> 18650 3.7 V 2600mah батерија Li-ion литиум батерија
>>> Погоден за ласерски покажувач, фенерче факелот и други електроника производи.
Релевантни Производи За Вашите Информации :

Параметрите на стоката

Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
10pcs
Замена На Батеријата:
Yes
Номиналниот Капацитет:
2600mAh
Бренд Име:
kingwei
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
Батерија 18650
Големина:
65mm x 18mm (Diameter)
БАТЕРИЈАТА МОДЕЛ :
Батерија 18650
Батерија 18650 Тип:
3.7 v Li-Ion Батерии
Номиналниот Капацитет:
2600mAh
Номиналниот Напон:
3.7 volt
Литиум Батерија Големина:
65mm x 18mm (Дијаметар)
Батерија Li-ion Батерија:
Li Јонска Батерија
Батерија Пати:
До 500 Пати
3.7 V Li-Ion Батерија За Употреба:
LED светилка Headlamp Шрафцигер Е-Книга
Литиум Bateria Пакување:
10pcs 18650 Батерии
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Објектот спецификите Име : King Wei Модел : 18650 Тип : LiIon Батерија на Реалниот Капацитет : 1500mah (капацитетот на

25 V, тогаш CV (константен напон 4 ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било.Сите Пакет ќ

Ако батеријата да се појави бучава, висока температура, протекување и други абнормални ситуација, ве мо

2 mmЕлектрични core капацитет : 5000 Ma HНоминалниот напон : 7 Батеријата може да не се користи во граничните усл

обичај задоцнување или данок.Видео уреди : GPS, дигитална камера, видео камера, преносни DVD, преносни телев

Ако голем број на батерии се чуваат или се испраќаат, батеријата мора да се стави на првото место.7 VСтанд

По батерија се користи, ако батеријата е топло, може да се стави во место каде што нема директна сончева

Eleoption 7.4 V 1300m Ah NiCD Батерија за полнење за MOTOROLA HNN9013 B HT750 HT1225 HT1550 GP140апарат gp320Спецификации : Батерија тип : Р

ТОПЛА ПРОДАЖБА 10 Pcs / многу 18650 Liion Батерија Сина TR 18650 3000m Ah 3.7 v Ba Welco Добредојдовте на нашата продавница ,ве

Тоа не е дозволено да ги користат старите батерии или употреба половина на батеријата со нова батерија,

ТОПЛА ПРОДАЖБА 10 Pcs / многу 18650 Liion Батерија Сина TR 18650 3000m Ah 3.7 v Ba Објект спецификитеМодел : Батерија 18650Кап

Објектот спецификите Модел : 18650 Тип : LiIon БатеријаКапацитет : 2600mahНапон : 3.7 vБоја : ЖолтаТежина : 46gБатериј

1 Парче 42*22mm Под C SC Батерија 1.2 V 1800m Ah NICD Батерии Со ПХБ За Електронски Алатки БатеријаКарактеристикиБрој

10* вистински капацитет на заштитна плоча е малку помалку од номиналниот капацитет на електрична core пора

Предупредување : Обратна задолжен не е дозволено, батеријата треба да бидат поврзани според поларитето

12 V 3000m Ah NiМЗ Батеријата за MAKITA 1235 1233 192698А 1050 D 4013 D 6227 D 8413 D НОВИ 12 V Продолжен РокТим 3.0 АХ / 3000 MAH NiМЗ Батериј

Предупредување : Обратна задолжен не е дозволено, батеријата треба да бидат поврзани според поларитето

Ние ви испрати Висок Квалитет Складирање Торба заедно како подарок! Подигање на струјата : 200 A Врв на стр

Висок Квалитет на Најновите 12 V 2000m Ah Liion Моќ Алатка Rechargable battery за AEG BS12 C2 BSS12 C BS12 C L1215 L1215 PСпецификации : 1.Ба

Кога ќе се повлече од батерија, треба да се одржи на батеријата пак и не се одржи на жица Не обидувај се д

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Примена : 1 комуникација : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth с

Големина : 9 Volt(6 F22) Напон : 8.4 v (МНОГУ Важно да се знае ова,тоа значи нормален работен напон и Целосно напол

На Одделение 7.2 V 1600 MAH АА*6 NiМЗ Батерија на Пакети за Играчки Камери Игра Играчи на Моќ БанкаВНИМАНИЕ!!!Ве

2 C CC (Heng Лиу) задолжен да 4.5 CПостојано испуштање струја : 0.54 обратно (сребрена ориентирана, црна, црвена де

Заштита одбор параметриРаботат на струјата : 1 Батеријата може да изгори или да произведуваат штетни ма

По батерија се користи, ако батеријата е топло, може да се стави во место каде што нема директна сончева

Превозот на Сите Пакет ќе превозот од 48 часа, освен празник & викенд ден.2 V) полнење до наплатат струја е п

Scroll