Новак
Бесплатен Превозот 2 парчиња/многу LMF10UU 10мм страната линеарна топката имајќи за 10мм линеарна вратило CNC

Бесплатен Превозот 2 парчиња/многу LMF10UU 10мм страната линеарна топката имајќи за 10мм линеарна вратило CNC

Достапност: Залиха
DEN 244.00
DEN 259.20

Линеарна Стапка за CNC делови,3d принтер делови
Точка Бр. LMF10 UU,LMF10
Пакување детали : 2 парчиња/многу
Материјал :
Сместување : Gcr15 челик, зацврстуваат
Топката : Хром челик Gcr15, термичка обработка, тешко хром позлатен
Кафез : Инженерство пластика

Параметрите на стоката

Материјал:
Челик
Премази:
никел
Број На Модел На:
LMF10UU
Капацитет На Моторот:
Стандард
Површина Грубост:
Ра 0.4
Структура:
Имајќи

Подобро ви се допаѓа

Предмет : 696 ZZ ABEC5 EMQ Z3 V3Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може д

Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистува

wyприклучокstartЖешка Стока$5.19$3$6.99$4.99wyприклучоккрајHK121712 12 X17 X12HK121715 12 X17 X15HK121812 12 X18 X12HK121915 12 X19 X15HK131912 12 X19 X12HK14

Предмет : 604 ZZ ABEC5Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

Тип : Удар Игли Валчести ИмајќиМодел : AXK7095 +2 AS7095Големина : 70x95x4mmКоличина : 2 компјутери

Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на дано

SMR83 ZZ : 3x8x3SMR84 ZZ : 4x8x3SMR85 ZZ : 5x8x2.5SMR63 ZZ : 3x6x2.5SMR104 ZZ : 4x10x4SMR52 ZZ : 2x5x2.5SMR74 ZZ : 4x7x2.5

Предмет : 606 ZZ ABEC5Тип : Длабоко ритам топката имајќиМатеријал : Хром ЧеликЗатворачи : 2 Штит, не може да се о

Она што е Топката Имајќи? Функцијата на Топката Лежишта Од мали и големи мотори со автомобил оски да еле

Ако ви треба други големина кои не се наведени во нашата продавница, ве молиме ги споделите со нас...

Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

Scroll