Новак
16pcs Оштетени Сјај Plug Отстранување Смена Тема Поправка на Автомобил Гаража Алатка Комплет Наместен

16pcs Оштетени Сјај Plug Отстранување Смена Тема Поправка на Автомобил Гаража Алатка Комплет Наместен

Достапност: Залиха
DEN 1117.00
DEN 1176.00

Исто така, купувачот треба да се врати предметот на нашиот магацин во рок од 7 дена по приемот. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга, pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек
со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5.
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме
проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија.Ние не нудиме наплата на било кој објект, освен ако е грубо погрешно.
Ние се обидуваме да бидат фер и точни со сите мои аукции и описи. Ако мора да го плати царинските давачки,
тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
Уште еднаш, ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.
Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек.
Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.
Добредојдовте на нашата продавница! Ние ќе направиме најдобра услуга за вас. Вие коментар е многу важно во нашите бизнис
успех. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме
за да го решите вашиот проблем. Јас се стремат за позитивни повратни информации, на хармонични односи, и дури и некои пријателства. Јас отсекогаш биле крајно фер и секогаш се трудам да
се работи со мојот разумен клиенти. Превозот и Ракувањето е не се враќа.Ако оваа информација
не е точно, ве молиме да ни ме.
Опис На Производот :
16pcs Оштетени Сјај Plug Отстранување Смена Тема Поправка на Автомобил Гаража Алатка за Полнење Se т
Ги отстранува 8мм и 10мм сјај приклучоци
Дизајниран за отстранување на оштетени или тешко сјај приклучоци од главата на цилиндерот
Овој сет содржи :
Ratchet Т-бар, Вежба се држи адаптер, Puller надворешниот домување , Сила завртка, Сила орев, Врвот врска отстранување алатка ѕвезда приклучок, Ален клуч, Dual-големина висока затегнувачка чекор вежба М8 & M10, Пилот вежба centring ракави, Пилот вежби 3,5 мм, Допрете : 1/4", М8, M10, Puller адаптер mandrels.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Моторот Нега
Име На Модел:
UT
Бренд Име:
UTOOL
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
1.95kg
Објектот Висина:
10inch

Подобро ви се допаѓа

Ние не одговорни било царинска такса, ве Молимепроверете на царинската политика на свој место, како што

Ако мора да го плати царинските давачки,тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треб

Царинската Такса : Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински Купувачот сноси на

Производи Детали : се Вклопува во широк спектар на VAG група 1.8 & 2.0 бензински мотори Вклучува суштинско зн

15pc тема поправка комплет вклучувајќи жица тема вметнете големини М14 X1.25 X12.4 MM Идеален за враќање на оште

14 MM ИСКРА PLUG RETHREADERТема инсерти се вклучени : 1 на секоја 3 / 8 за дело (9,5 mm), 7 / 16 (11.00 mm), 1 / 2, (12.6 mm) и 3 / 4 (19.00 mm) до

Уште еднаш, ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.Ние не нудиме нап

Производи Детали : се Користи кога се прилагодува вентил на мерењето на Passat со 3.6 литарски 6cyl...

Палење Серпентина Отстранување Алатка е специјално дизајниран за безбедно да го отстраните pushнадолу с

Нормално цел е предаден од страна на Кина Пост Сите предмети ќе бидат внимателно селектирани и пакувани

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ 9% Шпанија Го Оценувате (Точка При

Опис На Производот Диск Кочница Засилувач Separatora Клипот Подлога Засилувач Авто Автомобил Caliper65mm капацит

Исто така, купувачот треба да се врати предметот на нашиот магацин во рок од 7 дена по приемот.Ние се обид

Уште еднаш, ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде Ние им овозможи р

Контактирајте со нас зависи од нашето задоволство на клиентите за да се успее Ние нудиме 3 дена мртов на

Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга, pls се земе една минута за да ни остави позит

Производи Детали : Резервоар за Гориво Алатка на Резервоар за Гориво Испраќачот Клуч Алатка За Land Rover 19mm

Ако вашата земја не е одобрена на системот ве молиме контактирајте со нас за превозот цена Ние нудиме 3 д

Ако мора да го плати царинските давачки,тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треб

Производи Детали : 17pcs Имајќи Трка и Печат Возачот Поставите Метрички Черупка Возачот Поставите Имајќи

Нормално цел е предаден од страна на Кина Пост.Тоа ќе трае долго време.3) ве Молиме контактирајте со нас п

2) Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провер

Scroll