Новак
100pcs Висок Квалитет Замена на Ласер Лента Кабел Поправка Делови Flex Кабел За PS1(KHS-400C) За PlayStation 1 еден

100pcs Висок Квалитет Замена на Ласер Лента Кабел Поправка Делови Flex Кабел За PS1(KHS-400C) За PlayStation 1 еден

Достапност: Залиха
DEN 7515.84

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние брод на цел превозот адреса САМО. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.

Параметрите на стоката

SONY Модел:
PlayStation
Бренд Име:
xunbeifang
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation

Подобро ви се допаѓа

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било

Транзит Пати Може Да Се Разликуваат, Особено За Време На Сезона Во светот Превозот, Освен Некои Земји И AP

Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите Ние само брод да се потврди цел адрес

10 компјутери Аудио Видео AV Композитни 3 РКА Кабел за Wii Ставка Опис : Item специфики : Боја : Сива Кабел Должи

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака Купувачот треба да го врати произв

Превозот и ракувањето со обвиненија не може да биде вратена.Размена поради купувачот погрешен дел наре

Памук Twine Големина : 1.2 mm Боја : pls забелешка или порака бојата број кога местото на цел Употреба : украсув

Бесплатен превозот 1 PCS HDMI кон DVI аудио Конвертор коаксијален&стерео со HDCP removeing&аудио splitter способностОпи

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО Купувачите можат да поднесат барање з

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

должина : 60cm Тежина : 180 G Синџирбоја : Бронзени, Златни , Пиштол Црна , Сребрена , Светлина Злато 1lot=10pcsПрево

Опис : Овие micro USB кабли се специјално направен да се користи со Xbox Еден и PS4 контролер Екстра долг 3 метри

На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2 KG стоки, генерално тоа ќе се 515 работни дена Н

2 парчиња Аудио Видео AV Композитни 3 РКА Кабел за Wii Ставка Опис : Item специфики : Боја : Сива Кабел Должина :

Ние продаваме нови објекти директно од фабриката Овие дополнителни давачки може да се собираат во врем

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки Ние исто т

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било

Ако Не Примите Објект во Рок од Триесет Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас, А Потоа Ние Ќе ви Помогнат д

Ние Не Сме Одговорни За Тие Причини Ние Ќе Работиме Со Вас Да Ги Реши Сите Проблеми Сите Вратени Предмет

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки Пред да се

Ако имате било какви вредни коментари или предлози, најслободно контактирајте со нас,ви благодариме !Cu

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

за Sony Play Station 3 PS3 Должина : 180cm Замена Композитни РКА на Аудио Видео AV Кабел за Sony Play Station 2 PS2 Бесплатен прев

За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"ИспоракаКога ќе нарачате, ве м

Висок квалитет на Нови 1.8 M РКА ТВ Кабел AV доведе Звук Видео за Sony За Playstation 2 3 PS3, PS2 трговија на ГолемоКара

Опис : Овие micro USB кабли се специјално направен да се користи со Xbox Еден и PS4 контролер Екстра долг 3 метри

Scroll