Новак
Топла Продажба! HomTom HT50 Случај Нов Пристигнување 5 Бои Мода Флип Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска За HomTom HT50 Случај

Топла Продажба! HomTom HT50 Случај Нов Пристигнување 5 Бои Мода Флип Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска За HomTom HT50 Случај

Достапност: Залиха
DEN 187.00
DEN 205.92


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!
Корисникот за
Hom Tom HT50
Материјал
Висок Квалитет на Луксузни СТП Кожа
Натпревар
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Боја
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
Допир
Тешко Средината Мека
100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник
Нов стил на дизајн, магично копче и да поставите картичка
Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење
Нашата Продавница default Логистика е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Продавачот за Испорака метод е Ali Express својот Најнов превозот начин кој без следење на информации (превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се патеката во Кина само).Но Ali Express Гаранција можете да добиете на вашите Парцела на време(25-60 дена).ако ви треба на следење на број, ве молиме да плаќаат повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Повеќе Производи во нашата продавница,ве молиме одете :

Параметрите на стоката

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Големина:
5.5
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
Maxred
дизајн:
бизнис
Тип:
Флип Случај
Карактеристики:
Ултра-тенок Шарени Кожа Случај
Компатибилен Бренд:
Homtom
Број На Модел На:
Случај за HomTom HT50
Бои:
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
is_customized:
Yes
во парк:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Функција:
100% Одговара за Камера/Flash/Звучници Дупки

Подобро ви се допаѓа

Повратни информации : 1 Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,ад

Покрие Случај За AsZenfone Max ZC550 KL (5.5 inch)Продажба На Поени : Висок Квалитет + Вистинска Кожа + Флип + Стојат + Не

(3 Стилови) Стп Кожа Случај За Samsung G350 E Случај За Samsung Галакси Ѕвезда Однапред G350 E СМG350 E Покритие За Samsung Г

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

(3 Стилови) Стп Кожа Стојат Случај За Sony Xperia C3 D2533 Двојна D2502 S55 T Мобилен Телефон Случај Покритие За Sony Xperia C

Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на даденото време,ве молиме контактирајте со нас.Oders обработе

Сликата изгледа толку досаднаA>>> Со цел да се осигура веродостојноста на производот; сите овие слики кои

Опис : 1 Со еден Слот за Кредитни Картички.2 Луксузна СТП Кожа Случај + Флип Паричникот Случај3 Материјал :

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ деталиКорисникот заHighscreen ЗаливМа

Флип Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про специјално Издание Случај 152mm SE Глобална Меѓународна Верзија Пари

Флип Кожа Мобилен Телефон СлучајЗа i Phone 6 6 S 4.7 / 6 6 S Плус 5.5 инчен Масказа Apple i Phone6 Приказ на Прозорецот Сл

Нетоксични, без мирис, нечистотијаотпорни,ПакувањеМало ПакетПревозот12 дена по исплата потврдиГаранци

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ деталиКорисникот заBQ BQS5030 СвежиМа

Ние и ветуваме дека ќе го решат проблемот за вас, веднаш штом ќе може да.Ако сте веледрогерија, цената мо

Случај Одговара : За jiake A8 A8 плусМоже да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот

Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!Молиме Забележете : Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остава

Користат ЗаBlackview E7МатеријалВисок Квалитет на СТП Кожа,МикрофиберНатпревар100% Совршено Одговараат за Ка

Покрие Случај За Huawei Искачи Колега 10 (6.2 инчи)Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница

XSKEMP Дијамант Кожа Флип Стојат Паричникот Случај Покритие За Huawei Чест 5x / Уживаат 5 Пеперутка Цвет 3 D Ембо

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ деталиКорисникот заElephone P8000Матери

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ деталиКорисникот заLeagoo Z1Материја

Scroll