Новак
Компатибилен со 12 PIN Mindray ЧАСОТ 5000/6000 Oximeter следење на Возрасни прст Nellcor клип spo2 сензор,со Masimo Техника.

Компатибилен со 12 PIN Mindray ЧАСОТ 5000/6000 Oximeter следење на Возрасни прст Nellcor клип spo2 сензор,со Masimo Техника.

Достапност: Залиха
DEN 1188.00
DEN 1584.00


Параметрите на стоката

Големина:
12 pin
Функција:
spo2 сензор
Број На Модел На:
J64-3M4G-Б
Материјал:
Пластични
боја:
Сина Или Сива
Compatibilities:
Mindray ЧАСОТ 5000/6000
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)
Должина:
3M
spo2 сензор:
Возрасни Прст Клип

Подобро ви се допаѓа

Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн Се Враќа РокВо случај да сте го добил

Ако сакате, други превозот методи се на располагање за дополнителни трошоци,како што се DHL,UPSот,ТНТ,EMS,Fed Ex

Стегачот може да ги поддржи мобилни телефони ширина до 83mmКога клипот ќе биде инсталиран добро.3 : Ако сто

8 cm, јаже прилагодливи да 60смАко имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испр

Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис Повратни информацииКлиентите се задово

силиконски стомак 67 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата Големина : 35*26*6cm Молци : 6~7 мес

Луксузна Вистинска Кожа Флип Случај за LG P705(OptimL7) Со Магнетни Затворање Бесплатен Превозот САД$ 10 За тоа

Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни

силиконски стомак 810 месец БлизнациВклучувајќи : стомакотМесец : 8~10 месец близнациТежина : 3700 / парОпис :

Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Ки

САД$ 20.99 / многу12 парчиња / многуСАД$ 20.88 / многу6 парчиња / многуСАД$ 26.99 / многу12 парчиња / многуСАД$ 15.88

силиконски стомак 810 месец БлизнациВклучувајќи : стомакотColro : боја на каросеријата и бела бојаГолемина

Начин На ПлаќањеПрифаќаме само alipay.Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со на

Ако retrofitter запознаени со осветлување систем, и сметаат дека високите трошоци за работна сила, retrofitter мож

Ние брод од понеделник до петок, со исклучок на празници.тоа нема отстапување од 15 cm ве молиме почекајте

силиконски стомак 45 месец Вклучувајќи : стомакот Colro : боја на каросеријата и бела боја (ве молиме оставе

Ако имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја

Повратни информацииПочитувани купувачот ,кога сте примиле цел : 1.Ние се обидуваме се потрудиме да ви по

Ако не може да се поправи, ние ќе го промени нови една за вас, и наполнете ги сите трошоци.Сигурен, постој

Ве молиме repack објектот внимателно.5 cm x 48cmhigh Capacity стоки : за 1000ccПакување : обични картонска кутијаInternational S

Ви благодариме!!!ние сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич , 100% Задов

2 парчиња Бренд Ракав Лактот Кошарка Водат Снимање Рака Продолжен Armband Отворено Спорт Салата компресија

Aliexpress стандард на превозот И e Packet само им овозможи на тежина на пакет помала од 2.0 kg,ние ќе tare нив на неко

Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и де

Scroll