Новак
DSTE LCD78A Двојна Батерија Полнач со USB Порта за Олимп CR-V3 CRV3 LB-01 LB01 Батеријата C700 C720 C740 УЗ C750 УЗ Камера

DSTE LCD78A Двојна Батерија Полнач со USB Порта за Олимп CR-V3 CRV3 LB-01 LB01 Батеријата C700 C720 C740 УЗ C750 УЗ Камера

Достапност: Залиха
DEN 1199.52


Ако објектот е неисправна, вие само треба контактирајте со нас прв,
потоа се плаќа враќањето пакет превозот надомест,
обележете го вашиот ID во пакетот,
кога ќе го добие го врати објектот,
Ние ќе размена на новиот еден или поправка за вас.
Компатибилен Камера/Видео Камера Модели :
ЗА Олимп : CRV-3
LB-01
Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A
8. Компатибилен е распространета двојна полнач, сорти на капацитетите батерии може да биде наполнета во иста камера модел. Превозот со авион mail доаѓаат со песна Нема Големо купувачот се Комбинираат превозот попусти, Со цел да се обезбеди добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,
ние ќе го пријават како "Подарок", со ниска вредност. Dual држачи за дизајн, да го наплаќаат два батеријата во исто време. Покаже нивото на батеријата, батерија капацитет проценти стапка, полнењето со USB уред.
Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање
* Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку порака
* Ние ќе одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле
или пазарната вредност на производот
и може да не важат за земјите со различни тарифни правила.
(Викенди и државни Празници ќе бидат 48 часа)
Ние Обезбедуваме 1 година гаранција.
Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме. Услуга На Клиентите
* Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот,
ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро
ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО.

Параметрите на стоката

Брзо полнење:
Yes
Број На Модел На:
LCD78A
Употреба:
Стандардна Батерија
екран:
Yes
Тип:
Електрични,USB
Бренд Име:
DSTE
Интелигентни Полнење:
Yes
Батеријата Број:
2
Пакет:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде н

Тежина : 0.Излезна струја : 2.• Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за

• Имајте на ум : Кина Пост Воздух Mail / Парцела само му припаѓа на светот пост систем, кој е многу побавено

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Од Датумот На Оригиналната Набавка На Телефонот, Под Нормална, Ние Обезбеди 12 Месеци Гаранција За Нашит

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Влезен напон : AC100 V240 VDC Излезен Напон : 12.6 VDC Излезна Струја : 5 AБатерија Тип : Liion / Полимер Батерија на Паке

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Влезен напон : AC100 V240 VDC Излезен Напон : 8.4 VDC Излезна Струја : 3АБатерија Тип : Liion / Полимер Батерија на Паке

• Имајте на ум : Кина Пост Воздух Mail / Парцела само му припаѓа на светот пост систем, кој е многу побавено

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Драги Ценети Купувачи : ве молиме Имајте во предвид на приклучок пред да нарачате,инаку ние ќе брод што с

Враќање ОписКога ќе го добиете објект,ако не ви се допаѓа тоа или не треба, тоа било повеќе,можете да се в

Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 1

Ниту тест на владата, капацитетот на батеријата е обично се наоѓаат три чекор процесот на (1 првиот обвин

МИКРОФОН 3,5 мм Ретро Телефон Телефонска Слушалка Примачот За i Phone / i Pad / HTC / Samsung PC Преносни Класичен п

Scroll