Новак
60 компјутери Сино мастило ballpoint пенкало 0.7 мм Класичен канцеларија пенкала ролери ballpen Канцелариски Canetas escolar материјал училиште материјали EB269

60 компјутери Сино мастило ballpoint пенкало 0.7 мм Класичен канцеларија пенкала ролери ballpen Канцелариски Canetas escolar

Достапност: Залиха
DEN 979.00
DEN 1152.00


Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот
60 компјутери Сино мастило ballpoint пенкало 0.7 мм Класичен канцеларија пенкала ролери ballpen Канцелариски Canetas escolar материјал училиште материјали EB269
Функција :
Инспирација : Класичен канцеларија пенкало.
Боја на каросеријата : 6 боја.
Мастило боја : Сино мастило .
Пишување точка : 0.7 мм, мазна пишување .
Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Димензии : Должина 14cm.
Тежина : 10g.
Функција : Гел пенкало / Подарок.
Совет : Ова е 60 парчиња/Многу, се меша со 6 боја.

Параметрите на стоката

Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
потпис пен
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
VALIOSOPA
Материјал:
Пластични

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот6 компјутери Цртан филм ролери совет пенкало 0.5 mm ballpoint пенк

Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од

Кориснички Стрес топката ,Squeezy Топки многу бои и големина може да изменуваат , добредојдовте истрага ! Го

На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време Неисправни производ

И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивна

Купувачи од руската Федерација мора да се обезбеди вашето име и презиме (вклучувајќи средно име), инаку

Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог Понекогаш тоа е

НИКОГАШ не Божиќ Серија Елени Главата форма Ballpoint пенкала 0.7 мм луксузни Розово Злато пенкала 2018 подарок

Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да

Ако сте го купиле повеќе од $15 стоки ние ќе ги испраќа преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail со слободни

0 mm црна(Ако сте треба сино мастило, ве молиме имајте на вашата нарачка.Бесплатен превозот од DHL да Зона 7.

Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот3 еез Гроздобер цвет roller ball pen set 4 боја во 1 маркер пенкала 0.5 m

Плаќање Услови & Услови1) Продавачот ја прифаќа плаќање обезбедени само од Ali Express Зачувам.3) Работно врем

Ве молиме да плаќаат екстра поголемо внимание на ова Повратни информации 1 Невозможно е за нас да ја сме

Овие пенкала имаат многу боја и пишува глатко ; 3 Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме к

Scroll