Новак
1Pcs 45*45см Полиестер Солидна Боја Мека Фрли Перница Перница Покрие Дома Декорација Софа Кревет Декор Декоративни Pillowcase 40454

1Pcs 45*45см Полиестер Солидна Боја Мека Фрли Перница Перница Покрие Дома Декорација Софа Кревет Декор Декоративни Pillowcase

Достапност: Залиха
DEN 92.00
DEN 153.60

Добредојдовте во мојата продавница! Домаќинствата трговија на големо & Глобалната продаде Фабрика цена & Бесплатен превозот Секоја недела нови пристигнување испратите Уживаат сте шопинг време. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа . Превозот Смисла Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.Со цел што можете да ја добиете вашата цел нормално,ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно. Политика на враќање Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. Целосна наплата, замена или замена е понуден. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Параметрите на стоката

Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Број На Модел На:
DT40454
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Обична Обоена
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
RIANCY
is_customized:
No
Стил:
Други
Категории на производи:
перница / перница маска
боја:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Големина:
about 45*45cm

Подобро ви се допаѓа

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот Уживајте во вашата шопинг време и да имаат доб

Ако сте нарачување во поголема количина, тоа зависи од увоз политика на својата земја.Ние ќе го прават и

Декоративни перници англија стил сценографијата перница покрие половината pillowcase home office кафе материјал

Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни

Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомес

И на крај ние не преземе одговорност Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас...

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме ов

Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да

Напомена : 1 Кина пост воздух пошта Обично трае околу 1530 работни дена.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошт

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Ако имате било какви прашања или ви се пот

3, Кога ќе ставите перница јадро во перница маска, перница јадро треба да биде укината и компримиран, а по

Wholesales Теал Сина Перница Покрие Апстракт Акварел Печатени Памук, Лен Перница Покрие Перница Случај Дома

НЕ се вклучени вметнување перница!!! Ако сте трговија на големо со клиентите,што сакате да ја купите мног

ЗАБЕЛЕШКА : Добредојдовте На Големо И Прилагодување 3 D Печатење Перница Капак Ве молиме контактирајте н

[Size] 45cmx45cm ,75x75cm, Индивидуализира .[Материјал] 100% Памук[Пополнување] Нема Insert(само перница капак)[Покрие Те

Scroll