Новак
SANNCE HD 1080P Fisheye IP Камера Безжичен Wifi Mini Мрежа Camara Ноќ Визија IR Cut Home Security Camara Безжичен Бебе Монитор

SANNCE HD 1080P Fisheye IP Камера Безжичен Wifi Mini Мрежа Camara Ноќ Визија IR Cut Home Security Camara Безжичен Бебе Монитор

Достапност: Залиха
DEN 1584.00
DEN 2879.04

5 кога ќе достави до вас од страна на DHL/ТНТ ,ако вашата адреса е оддалечен, треба pay30повеќе за дополнителни превозот цена .
180 степен рибино око HD камера
Камерата зема 2,5 mm 180 степен рибино око леќата да се грижи за слепи точки и да се постигне реално време следење без мртви краеви. 3 Ние ќе вработуваат секој ресурс да се осигура дека вашиот врати се обработуваат брзо и без проблеми.
Едно-копче за конфигурација за вистински plug-and-play
Камерата поддржува Wi-Fi конекција која ги зачувува hassles за каблирање, и на лесен и поедноставување на конфигурација го прави реално plug-and-play уред.
Напредни H.
2 MP HD видео записи се олесни вашиот стрес во текот матно лица
Оваа high-definition камера го прави сигурни дека не blurriness може да ви будала, мазна и јасни слики го откриваат секој мал детаљ.
Јасно двонасочна аудио нивоа нагоре за безбедност
Способност за слушање и зборување, како вие сте на повик, за да го надзор, исто така, е ефикасен за претпазливост за да се направи ако се забележи потенцијална закана. 1 Производи може да се врати за наплата или замена во рок од 30 дена од датумот на купувањето.
1 Изборен методи за плаќање . Кина Пост Воздух Mail зема 15-60 работни дена од различни земји , Ние не може да биде одговорен за застои предизвикани од страна на вашиот локалните пост услуга или од страна на Меѓународни Царинските Инспекции. Ве молиме, напишете го врати следење Бр. 2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
Поддршка облак чување и складирање
Имате 1 МЕСЕЦ бесплатно судењето на посветен cloud простор за побезбедно и полесно пристап до снимките од било каде, додека макс 128 GB складирање дава уверување на се случува на мрежата паузи.
Проверете Во најблиски од било Каде
P2 P го прави за полесно далечински пристап на паметен телефон, таблета и PC.

Параметрите на стоката

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Напојување:
Нормално
Бренд Име:
SANNCE
Поддржани Мобилни Системи:
iOS,Android
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Поддржани Оперативни Системи:
Windows Vista,Прозорци 10,За Windows 7,Windows 98,Windows 8,Windows XP
Технологија:
Инфраред
Леќа (mm):
2.5 mm
IR Растојание(м):
10m
Конективност:
IP/Безжична Мрежа
Инсталација:
Таванот
Мрежен Интерфејс:
Wi-Fi/802.11/b/g
тф-картичка:
Никој
Број На Модел На:
I41HD
Потрошувачка На Енергија(W):
5W
Висока Дефиниција:
1080P(Full-HD)
Сензор Бренд:
SONY
Напојување(V):
DC 5V
Тип:
ip камера
Стил:
Мини Камера
боја:
Бела
Аудио Излез:
2-начин на аудио

Подобро ви се допаѓа

Ви благодариме!1 Ве молиме не го побарате од нас како можеме да бидете сигурни дека ОЕМ верзија се вистин

Ве молиме Имајте во предвид : Само работи со Android 4 LED : 6 Бела LED Светла светлина.Ве молиме прочитајте го вн

Дијаметар на леќа : 9.0 мм * Должина на Влакна кабел : 20М * 300,000 пиксели * 4 LED светла * Фокусно Растојание : 30мм

Оперативен Температура : 20 степенот до +60 степен9.Ве молиме Не грижете се.Па ги задржи вашиот мобилен тел

Пред приказ на камерата (Нова шема)(вграден глас)Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес до

Пакување Листа : 1 x Мини 2 во 1 Endoscope1 x Мала Кука1 x Магнет1 x Страна Чуете1 x Фиксно Поставен1 x Упатство Боја :

1 Андроид 5 LED : 6 Бела LED Светла светлина.dianxiaobao_1Answer : ___________________________ Note : Работи само со Android 4.0 или повисоко

2 ПРАТЕНИК IP камера 1pcs CD(прирачник за корисникот& софтвер) 1pcs монтажа додатоци 1pcaket2 ПРАТЕНИК Водоотпорен

Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности Објектот ќе биде предаден в

Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 4"CMOS 420 TVL 7070+IRСтандард : NTSC / PAL;Камерата л

Производот е широко се користат во семејството, продавници, магацини, операционата сала, канцеларија и

Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање ние ќе се обидеме да нашите нај

Rear View Копија IR Ноќ Визија Водоотпорен Остри CCD Камера За Автобус, Камион Ван RVСензор1 / 4" Sharp CCD СензорТВ Си

00 $ДОЛАРИ 88.$ДОЛАРИ 55 Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.00 $ДО

Со користење на високи перформанси сензор, сликата е јасна, деликатна и високи перформанси сензор, слик

Escam QP136 HD 960 P 1.3 MP E27 моќ WIFI IP Camera 360 степени Панорамски H 264 Инфраред Затворен Движење Откривање Безбедносна

34 mm FOV : 70 ° ТВ Нарушување : Релативната Осветленост (Сензор) : 38.Ви благодариме за вашата шопинг...

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Ние ќе ги пратите пратката и да се врата

(Ако сакате да далечински посета на DVR преку P2 P, прво, треба да го отворите "www Користење на XM CMS клиентот, П

Водоотпорен 20 МИЛИОНИ 5.5 мм USB Инспекција Камера Endoscope Borescope Змија Обемот 6 LED· Спецификации : · Карактерис

Answer : ___________________________ Note : ажурирање на Софтверот од време на време, ако не се разбере, може да побара од ме

1inch Автобус / Камион камера, метална школка,(водоотпорен) Авијација конектор кабел женската глава Земј

Карактер : 1) 720 P / 960 P / 1080 P Факултативна2) ONVIF протоколи : Поддршка 2.сдп?real_streamФ : Што си пристаништа информа

Scroll