Новак
XDC-10A-130H Индустриски Електронски Зголемувачот CCD Дигитален Видео Микроскоп VGA Излез Imaging System

XDC-10A-130H Индустриски Електронски Зголемувачот CCD Дигитален Видео Микроскоп VGA Излез Imaging System

Достапност: Залиха
DEN 21796.00
DEN 24768.00


XDC-10 A-130 H Индустриски Електронски Зголемувачот CCD Дигитален Видео Микроскоп VGA Излез Imaging System

Параметрите на стоката

Бренд Име:
niusiwen
Број На Модел На:
NCS-ТД-XDC-10A-130H
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Материјал:
Пластични
Drawtube:
види опис
Тип:
на електронски микроскоп
Окулар Зголемување:
0.5 X
цел зголемување:
0.7~4.5 X
Делокруг на примена:
производ тестирање, научни истражувања, биолошки анатомија
Спецификации:
XDC-10A-130H, вклучувајќи m
Инструмент за зголемување:
165X

Подобро ви се допаѓа

LED осветлување : S150 е првиот и само Преносни Отворот Светилка во светот примена LED осветлување систем.211mm

)Fed Ex, ТНТ, UPSот, DHL се прв избор начин.Главни инструменти беа добро се продава во Познатиот Електроника Гр

net / zhcn за да ја проверите пакет за следење на информации Можете да изберете ПРОЗОРЦИ / DHL / EMS / SPSR / Федекс

Оваа џеб микроскоп е идеален за onthego наука.Тоа 's 100 X зголемување опсег што го прави лесно да се испита крв

Виолетова Боја Микроскоп Прстен Светлина 60 LED УВ Прстен Светилка со Адаптер 220 V или 110 V за Стерео Биолошк

Дебелина : 5mm• 4 Бришачи : 12 парчиња• 7.• На ny прашање, ве молиме контактирајте ме преку tardermanager или да исп

Door2 Door Услуга : Тежина врз Основа на Превозот, товарни е cauluated basingparcel тежина,Товарни ќе се појави во касат

Па по вашиот присуствува наддавање, ние ќе го одберете saftey пратката да пристигне вашиот сајт )Одлична Пр

WF20 X / 10мм Окуларот Оптичка Леќа за Биолошки Микроскоп со Монтажа Големина 30.5 mmЗголемување20xПоле на Погл

1 mmПлаќање : Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката Добредојдовте на понудата,

Функција : Ниска потрошувачка вградени платформа Сигурен вграден систем за контрола Поддршка 2 M5 M повеќ

89" (810mm); Минимален Радиус : 13" (330 mm)Подигање и Спуштање на опсегот на вертикална насока : 19 Испорака : Ние ги

1000 X дигитални USB микроскоп viedeo микроскоп USB Endoscope Камера зголемувачот 8 LED светла Алуминиум легура стојат

Тоа е освен одлагање на царинење проблеми на дестинација земји За Даноци : Ние не превзема одговорност з

Ако не се задоволи со производот кој сте го купиле, ве молиме контактирајте со нас на прво место Во овој

Ако изберете Број на Модел : 1600 X 7inch A ќе добиете Зголемување : 1600 X Постојана температура фаза : Yes 7 инчен LC

Scroll