Новак
Европската 925 Фунта сребрен ПРСТЕН Женски Кристали од Сваровски тантела Таписерии шупливи сребро чипка индекс прст мода накит

Европската 925 Фунта сребрен ПРСТЕН Женски Кристали од Сваровски тантела Таписерии шупливи сребро чипка индекс прст мода накит

Достапност: Залиха
DEN 498.00
DEN 655.20


започнете
крајот

Параметрите на стоката

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Сертификат Број:
10161206069
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Повик/Спортски
CertificateType:
ГТЦ
Број На Модел На:
10291005
Бренд Име:
ousnow
Повод:
Партија
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Главниот Камен:
Цирконот
Прстени Тип:
Свадба Бендови
предложи малопродажната цена:
$59
Процес На Преработка:
дијамант
Се применуваат за подароци прилики:
Свеченото отворање, патување спомен, рекламирање, промоција
Стил:
Европа и сад
Пакет:
индивидуални пакет
Стил:
Романтични

Подобро ви се допаѓа

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

net / en / EMS Изразат 515 дена www.НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ.ПРОИЗВОД НАСТАВАЛуксузни Модни Глеѓ Прстен Кристал Накит Ср

вклучува : со Кредитна картичка, T / T,жица трансфери, Western Union ако сакате .кога ние брод од страна на ВОЗДУХ

Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон Ние ќе ви вратат или

Деби BBC др Кој Daleks Лекар, Кој Steampunk Апокалипса Гас Маска ПрстенАко ви треба помалку од 30 парчиња,ве молиме

Опис : Мода 925 фунта сребрен прстен шупливи Гѓа корејската верзија на Купидон љубов додворување подарок

Jemmin Женски Тесен Свадба Портокал Оган Опал Прстен 925 ФунтаСреброНакит за Жените Мода Блескави Bijoux Висок

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука Ако во

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

Име : 925 Sterling Silver Прстени ОпалФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100% Сос

Нашите главни производи, вклучувајќи : трговија на големо накит сет,прстени,обетки,ѓердани,нараквица Ср

Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни пов

5170109832247754 Топла 925 Sterling Silver парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Опис : Лице Прстен Големина : 20x17 mm скапоцен камен големина : 5x3, 5, 4 mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Ед

Имаме повеќе од 300 Службеници,тие се внимателни,ефикасна,одговорна Ние нормално испрати парцели во рок

Ако ви се допаѓа овие производи, ве молиме да го купат тоа и ни дава шанса да соработуваат.Повратни инфор

Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

Scroll