Новак
Мат ABS Додатоци за Внатрешни работи, Автомобил Светла Пред се Префрлите копчето Рамка Покрие Трим 1pcs Одговара За Рено Kadjar 2015-2017

Мат ABS Додатоци за Внатрешни работи, Автомобил Светла Пред се Префрлите копчето Рамка Покрие Трим 1pcs Одговара За Рено Kadjar

Достапност: Залиха
DEN 395.00
DEN 475.20


Одговара За Рено Kadjar 2015-2017 Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Направени Од Високо Квалитетна ABS пластика Inculde : 1pcs Боја : како на сликите покажуваат Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација,3 M автомобилската селотејп е во прилог.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Висина:
15inch
Година:
2015 2016 2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
15inch
Објектот Тежина:
0.15kg
Име На Модел:
D160235
Објектот Должина:
25inch
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Сместување:
ентериер
Тип:
Автомобил Стил

Подобро ви се допаѓа

Висок Квалитет 25 КОМПЈУТЕРИ Автомобил Нови DIY Алуминиум климатизација пропустливи круг покрие случај з

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 716 работни дена од e Packet од

Висок Квалитет 1 BUC Автомобил Нови DIY АБС Боја воланот на логото декорација круг покрие случај за benz C E од

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние ќе им даде на Posttive Повратни информаци

Политика На Враќање И Повратни Информации : Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од

12месечна гаранција против производствени дефекти од вашиот приемот датум Па ако не сте сигурни за кој о

Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка Лесна инсталација Настава : Оваа ставка не д

Име : 5 M внатрешни Декоративни Вметнете Тип Позлата Декорација Лента Mateiral : ПВЦ Боја : Позлата Црвена / По

Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот Предаден од страна на воздух пошта која вообич

Fitment : HYUNDAI 20112013 IX35 TUSCON Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот) Сос

За "Фолксваген" Tiguan 2 Генералот 2016 2017Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : ABS пластикаБоја : како нашит

Хром Автомобил Централна Конзола Купот На Капакот На Држачот Рамка Намали За Land Rover Discovery Спорт 2015 2016 2017

ве молиме да обрнете внимание, ова само може да се вклопат на tiguan Lдолго wheelbase верзија LWB : 2,791 mm (109.9 во)

5pcs Околу A / C Воздухот се Пропустливи Штекер Switch Прстен Круг Покривање на Вратите Налепница за Мерцедес B

Scroll