Новак
Chenkai 100pcs 9mm 12mm 15mm BPA Free Лабава Силикони Teether Монистра DIY Бебе Туш Накит, Ѓердани Сензорни Играчка во Пастелни Бои

Chenkai 100pcs 9mm 12mm 15mm BPA Free Лабава Силикони Teether Монистра DIY Бебе Туш Накит, Ѓердани Сензорни Играчка во Пастелни

Достапност: Залиха
DEN 501.00
DEN 527.04


Количина : 100pcs / многу
Големина : кол 9mm, 12mm,15mm со 2,5 mm дупка за панделка или кабелот
pls остави порака со боја треба кога местото цел
ако не, ќе се измеша случајно, благодарение
Превозот : DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от : 3-7days да пристигне, Кина Пост : 2-8 недели, за да пристигнат
ако ви се допаѓа различни превозот начин, pls кликнете на превозот копчето од листата да се промени.
Данок : Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок / помалку при увоз, ние ќе изјават тоа со пониска вредност. Ова пониска цена нема ништо да се направи со вкупната цена сте платиле.
Плаќање : со Кредитна Картичка, Банкарски трансфер, Western Union, ако сакате било кој друг начин на плаќање, pls контактирајте со нас пред да плаќаат, многу ви благодариме.
Политика на враќање : Ако постојат некои оштетување за време на испорака, pls контактирате со нас за ПОБРЗО преку е-маил со фотографии од оштетен производ, ние ќе го реши преку наплата / замени за навремено, обработка може да се направи само во 3 работни денови откако ќе ја прими стоката.
Повратни информации Ценети : Вашето мислење е многу, многу важно за нас, Pls се потврди приемот кога ќе добиете пакетот, контактирајте со нас пред било која од вашите negotive коментари, ние ќе ви одговори во 24 часа и се обидуваме се потрудиме да дознаете добро решение. се надеваме дека сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам однапред.

Параметрите на стоката

Објектот Дијаметар:
9mm, 12mm, 15mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
BD002
Материјал:
Силикони
Објектот Тежина:
2g/pc
Бренд Име:
chengkai

Подобро ви се допаѓа

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод.00 / многу5 парчињ

00 / многу10 парчиња / многуГолем Барок Свежа Вода Бисер Капка форма лабава Бисери на Големо 15~16mm Одделен

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

ве молиме да се чувствуваат слободни ме праша Ако сте среќни со нашите производи и услугата, јас навист

Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкуп

Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

снабдување DIY модна jewerly додаток,8 MM квадратен облик на дрво монистра,нараквица додаток,измешајте боидим

снабдување DIY мода накит Додаток,Ѓердан Додаток,14*8ММ правоаголна Монистра,мешавина Бојадимензии : дија

Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 2040 дена),САД за да испратите EUB(за 1020 д

Нормално, тоа трае 1530 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail4.71 Цена : $05 Пред да нарачате ве молиме

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

МатеријалА+ Природни Хематит (Магнетни)Големина410ммБојаКако СликиКоличина4mm 95beads6mm 63beads8мм 47beads10мм 38beadsК

снабдување DIY мода накит монистра,нов стил,Мушка Завиткани Во Волна,20 MM Круг Дополнителните Монистра,ме

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, п

Опис : Промет на големо со 10 Pcs, 12mm Црвени Корални Круг Монистра Топката Лабава Монистра, Мин Нарачката е $

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Scroll