Новак
Пеперутка Дијамант Цвет Кристал Случај Покритие За Sony Xperia Z1 L39h Z2 Z3 Z4 Z5 Мини Компактен Z3 Компактен Z5 Плус Премија

Пеперутка Дијамант Цвет Кристал Случај Покритие За Sony Xperia Z1 L39h Z2 Z3 Z4 Z5 Мини Компактен Z3 Компактен Z5 Плус Премија

Достапност: Залиха
DEN 122.00
DEN 143.52

Descrition : 100% сосема нов и добар квалитет. Јасно TPU случај опфатени со bling кристал, да направите вашиот телефон да shinning и посебни. Заштитете го вашиот Телефон од scartches, шокови и прашина. Лесен пристап до сите контроли и пристаништа, без отстранување на случај. Материјал : Направени со висок квалитет rhinestones, кристално дијаманти, други посебни додатоци. Компатибилен : За Sony Xperia Z1 L39h Z2 Z3 Z4 Z5 Мини Компактен Z3 Компактен Z5 Плус Премиум Пакет се вклучени : 1x Дијамант Случај Имајте на ум : Мобилен телефон не е вклучен. Почитувани купувачи Мерки на претпазливост руски клиенти користат целосното име, ако не го користите целосното име може да не ја прими пратката

Параметрите на стоката

Материјал:
За Sony Z1 L39h, За Z1 Мини Компактен, За Sony Z2, За Sony Z3, За Z3 Мини Компактен, За Sony Z4, За Sony Z5, За Z5 Мини Компактен, За Z5 Плус Премија
Големина:
Z1 L39h Z2 Z3 Z4 Z5 Mini Compact Z3 Compact Z5 Plus Premium
Карактеристики:
кристал случај
Бренд Име:
Saicrezy
Тип:
кристал случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
дизајн:
Jewelled
Функција:
Нечистотија-отпорен на

Подобро ви се допаѓа

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Компатибилен Модел : за Samsung Галакси A3 2016 Година A310, за Samsung Галакси А5 2016 Година A510, за Samsung Галакси О7 2016 Го

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Dower Мене Луксузни рачно изработени Модни Bling Розова Кристал Дијамант Случај Маска За Iphone X 8 7 6 Плус 5 5 S SE 5

Луксузна 3 D Боја Дијамант Телефон Случај Кристал Bling Покрие Компатибилен Модел : за Samsung Галакси J310 F / J320 F

Сите го следат слики се само како референца,ние diy го користите телефонот modle,така што ќе се добие точен с

modname=ckeditor1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ни

за samsung galaxy S4за samsung галакси S5за samsung галакси S6за samsung галакси S6 Edgeза samsung галакси s6 Edge плусза samsung галакси s

Калено Стакло Екран Заштитник Функција >> Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.26 mm Цврстина : 9 H Пакет вкл

Компатибилен Модел : за i Phone X, за i Phone 8, за i Phone 8 Плус, за i Phone 7, за i Phone 7 плус, за iphone 6s / 6, за i Phone 6s Plplза i Phone 5

Луксузна 3 D Телефон Случаи За i Phone X Случај Силикони Меки Злато Сјајот Дијамантски Прстен Случај За i Phone X

Име : Луксузни Случај Bling Пластичен Капак Тешко Назад + дијамант Тип : Треперењето дизајн со рачно израбо

YESPURE Кристал Розова Луксузни Телефон Случаи за IPhone 7plМода Дијамант Bling Сјајот Телефон Случај за Девојки C

ако вашата земја не може да бидат избрани на aliexpress , pls се зборува за нас.ако ви требаат повеќе или сакате

ние ќе ви одговори во рок од 24 часа(освен одмор)2 Ако постои било каков проблем во врска со вашата нарачка

За Мобилен Телефон Светкавиот Кристали Rhinestones Bling Убави Цветни Гем Маска за i Phone 7 7 Pl S Плус 6 Pl S 5 5 S 5 C SE 4 SAns

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Сите го следат слики се само како референца,ние diy го користите телефонот modle,така што ќе се добие точен с

Жешка!За Мобилен Телефон Светкавиот Кристали Rhinestones Bling Убави Цветни Гем Маска за Iphone 7 7 Pl S Плус 5 S 5 C 4 4 SAns

Име : Луксузни Случај Bling Пластичен Капак Тешко Назад + дијамант Тип : Треперењето дизајн со рачно израбо

За i Phone 7 7 Pls Плус Луксузни Случај За Samsung Галакси S8 S8 PlS7 Edge 3 D Дијамант Цвет Телефон да Ѕвони Носителот Сто

Антиудар УлтраТенок Транспарентен капак Случаи Материјал>> TPU Боја>> Транспарентен Одговара модел>> за Mei

За i Phone X Зајакот Уво Кожен Случај за i Phone 8 8 PlBunny Топло Зајакот Вештачко Крзно Мека TPU Coque за Apple i Phone 10 7 Плу

Име : Луксузни Случај Bling Пластичен Капак Тешко Назад + дијамант Тип : Треперењето дизајн со рачно израбо

Со 360 Телефон Да Ѕвони Стои Мека Задниот Поклопец За Samsung Галакси S8 Случај Луксузни Кристал Дијамантски

Scroll