Новак
ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ ПОДЛОГА F+R За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 97-03 NX 500 97-99 FX 650 99-03 NX 650 97-02 SLR 650 97-98 ЈАМАХА XT 660 Р 04-10

ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ ПОДЛОГА F+R За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 97-03 NX 500 97-99 FX 650 99-03 NX 650 97-02 SLR 650 97-98

Достапност: Залиха
DEN 845.00
DEN 1142.40


ЗА
ЈАМАХА
XT 660 R (2004-2010)
ХОНДА
CB 500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2/S2
(1997-2003)
NX 500 V/W/X Dominator
(1997-1999)
FX 650 X/Y Енергија
(1999-2003)
NX 650 V/W/X Dominator
(1997-2002)
SLR 650 V/W
(1997-1998)

Параметрите на стоката

Објектот Тежина:
0.46kg
Материјал Тип:
КЕРАМИЧКИ & МЕТАЛ
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
8cm
Специјални Функции:
диск кочница подлога
Објектот Должина:
15cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
18cm

Подобро ви се допаѓа

Опис на производот Тема : Состојба : 100% Сосема Нов Завртки дупка : 5 Материјал : 420 нерѓосувачки челик...

• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Опис : * Полу

Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било пов

9604 FXL250 СТЕПЕН MD26 9496 FXLR 250 РМ / R3 N 91 FXLR 250 BAJA MK2 MD22 FXR 250 Y / 3 0003 FXR 250 3 / S 0305 FXR 250 III Y / 3 BAJA 0003 FXR 300 R 10 10 FNX4 СОКОЛ 0205 FXR

100% Сосема Нов.Боја : Како На Сликата.Материјал : 6065T6 АлуминиумCNC Машински и тешко anodised.Одговара : 125530 SX / SXF

Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата Ве молиме проверете

НИ 3.5 / парче НАС 3.19 / пар НИ 16.53 / пар НИ 9.79 / парче НАС 13.89 / парче НАС 6.99 / пар НИ 4.49 / пар НИ 2.27 / парче

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажн

Тие се обезбеди подолг животен век отколку оригиналната влошки заедно со голема кочница ефект и речиси

Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за сло

Е 900 A6 F Класичен 2006 В Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за п

Карактеристики : Направени Од Високо Квалитетна Палка АлуминиумСтандард Широк Лост Ножот Со Измазнети

Не двоумете се да ни email ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.сината надвор од акциите ,им

Треба да контактирате со нас за оваа услуга Ние имаме единствена географска предности и просперитет на

Scroll