Новак
Мини GPS Локатор на Децата Две Начин Зборува Глас Следење СОС Аларм Wifi LBS Позиционирање A18 GPS Tracker домашно Милениче Мачка Куче Бесплатна Веб Апликација

Мини GPS Локатор на Децата Две Начин Зборува Глас Следење СОС Аларм Wifi LBS Позиционирање A18 GPS Tracker домашно Милениче Мачка

Достапност: Залиха
DEN 1386.00
DEN 1848.00

За Андроид,
Можете да го преземете стан од "google play" од пребарувањето "AIBEILE"
2. Доживотна бесплатна веб апликација за следење на
Опрема параметри
Опис на производот Модел A18 Корисникот Деца, стари лица, мачки, кучиња следење Карактеристики
GPS+BD+LBB три позиционирање на чекање ,две начин зборува, интелигентна енергија на енергија, во живо на следење,
итен повик Структура Боја и Црно-Бела Големина 40x38x15mm Копчиња на копчето (на моќ/ СОС копче) GPS anttnna Високо чувствителни керамички антена GSM антена Четири frenquency PIFA антената на слотот за SIM картичка еден слот Хардвер Чипсет SF MT2503 GPS чип MTK3337 GPRS Класа 12 GPS singal L1,1575. Гео-ограда
Поставување на гео-ограда за тракер уред за ограничување на неговите движења во рамките на некоја област.42 MHz В/шифра GPS канали 22 канали GPS чип за Следење Чувствителност : -165d Bm, стекнување на осетливост : -148d Bm GPS точноста 5~15 милиони LBS точноста 100-1000 M Минимум режим на сегашната Просечна режим на тековната Длабоко dormancy сегашната Просечна работна валута Работна температура -20~70℃ работна влажност 5% до 95% GPS антената што е Вграден во висока чувствителност керамички антена GSM антена Четири фреквенција PIFA антена Bluetooth bluetooth 3.
Преглед
Промоција Висок Квалитет Мини погоден за носене GPS Локатор Tracker овозможува во реално време следење за возилата (анти-кражба), заштитата на децата, старите, ранливи најблиски, хендикепираните лица, домашни миленици, итн. Следење во реално време
Можете да добиете најновите локација на уредот од страна на мобилен телефон и платформа
2.0(во близина нормално време) G-сензор Поддржани Говорникот AAC 1609 звучник МИКРОФОН Факултативна Софтвер Поддржани ОПЕРАТИВНИ системи Поддржуваат android 2. Режим не вознемирувај
Овој Уред може да се постави "режим не вознемирувај. Историски пат
Можете да ги пратите на историјата пат на уредот преку двете веб платформа и СТАН
3.

Параметрите на стоката

GPS тип:
gps tracker
Име На Модел:
A18
Посебна Карактеристика:
На Интернет Поврзани
Големина На Екранот:
Под 2 Инчи
Gps Модул:
Yes
Објектот Големина:
67(L)*50(W)*25(H)mm
Напон:
12V
Бренд Име:
MiCODUS
Од Моќ:
W
Траење На Батеријата:
30 Часа & Up
Гаранција:
една година
Тежина:
25g
gprs:
Class12
GPS Чип:
SF MT2503
GPS сигнал :
L1,1575.42 MHz C/A
GPS Локација за Точноста:
5-15 МИЛИОНИ
LBS локација точноста:
100-1000m
Антена:
Внатрешни 4G & GPS антени
Bluetooth:
Bluetooth 3.0 (во близина нормално време)
Тестирање и сертификација:
Може да помине 3C и CE сертификација

Подобро ви се допаѓа

Автомобил Возило GPS Тракер со Силни Магнетни Водоотпорен IP67 GSM, GPRS GPS tracker Антизагуба систем за Автомобил

gps анти кражба велосипед GPS TRACKER11 GPS TRACKER12 Грешка автообнова функција : Вграденво следење на ПРОЦЕСОРОТ, е

Далечински Мотор Стартер За Автомобил Precooling И Загреете За Посебен Автомобил За МерцедесБенцТоа е посеб

gps трекер2.Зборувајќи часовник6 gps tracker децаID No.Историскиот пат на репродукцијата3.Геоограда4 : 10 број на о

Буден во одредено време36.Вграденво 200 MA полимер батерија9 Глас Го Следи22 Спиење со време02 Иницијализаци

Следење GPS уред,GPS следење на софтвер,GPS навигација,GPS,GSM, GPRS GPS tracker,мини gps,мини gps tracker,gps локатор 2.(Освен во

Спецификации : Примачот : L1 Type, В / ШифраФати канал : 51Следење канал : 14Максимална ажурирање фреквенција : 1

Внатрешни 3axis акцелеметарски за енергија конзервација и откривање движење7 Широк оперативен напон 8 V да

Поддршка за Вебследење / SMS следење / APP Следење GPS Tracker 8.GPS континуирано GPS позиционирање, GPRS извештај редо

Најдобро Возило GPS Tracker Tk905 силни Магнетни Водоотпорен GSM, GPRS GPS tracker Антизагуба систем за Автомобил Burglar А

fashinable водоотпорен дизајн заштитна силиконска маска за A9 милениче tracker е gps куче, мачка Локација Локаторс

Тоа може да пратите и да се контролира далечински цел со СМС, Мобилен СТАН и Веб следење на платформа Пре

Опис на производот Сигурен Мода Нови Мини GSM, GPRS GPS Tracker е GPS Моторни Велосипед Автомобил систем за Следењ

Глас следење3.Overspeed аларм за gps трагачСпецификации : Име на модел : LK208Слабо : 105mm x 60mm x 20mmТежина : 144gБоја : Цр

Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може д

com најдете "прирачник за песната", и го стави на примени код во LAC и CellID полињата за локација од страна на LB

6 Итни Поставување и Операција 4 Други карактеристики на тоа вклучува гласовни контролирана алармот, ко

GPS+LBS+Wifi Позиционирање 10 Ние нема да ги сноси царински даноци.(Кокреација на Компанијата )оригинални gps trac

exe" Системот за Барања 1.NET Рамка 4 Точната команда испратени пораки да GV75 ќе биде прикажан на управување с

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации...

Боја : Црна / Бела / Сино / Зелено / Розова ITag е еден вид на Bluetooth 4.0 Ниска Енергија производи кои работат пре

Користење на вашите оригинални автомобил на звук / копче за мобилен стан, можете да започнете со мотор и

Scroll