Новак
2017 Нови Bakeware Храна Чоколадо Трансфер Лист за хартија, Чоколадо Мувла 10 компјутери/ТОРБА

2017 Нови Bakeware Храна Чоколадо Трансфер Лист за хартија, Чоколадо Мувла 10 компјутери/ТОРБА

Достапност: Залиха
DEN 623.52

Големина : 32.5 cm * 21.5 cm Корисни големина 31.5 cm * 21cm Задржување период : 18 месеци Состојки : храна боја, храна вкус, лепак за јадење
Складирање : ве Молам да се чува на ладно и суво место, влажност ≤ 60%
Постојат 9 бои,ние ќе се меша нив за да ги испратите.

Параметрите на стоката

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
2
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Број На Модел На:
m
Материјал:
Хартија

Подобро ви се допаѓа

Мувлата е мек и флексибилен, што го прави лесно да се пополни со фондан или заболување на паста и отстран

modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=ckeditorustensiles patisserie,torta,стоката за кујн

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет Нетоксични и еколошки Повеќенаменски кујна utensil алатка...

Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould,формирање ефект е добра,кои се користат за декорац

Печење Essentials Алатка / Торта Тесто Фармацевт / cupcake Инка Тесто / Крем Сепаратор Вентил за Мерење на Купот

Специфики : Серија : печење серија, сапунска серија Материјал : Храна одделение силиконски Апликација : м

46pcs / set Цвет Sugarcraft силиконски калап за фондан Клипот Мувла Торта Декорирање Алатки полимер глина калапи

5 cmкалап за големина 17.* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,

12 Бои Торта Декорирање Лажни Цвет Гранка Завиткани Хартиена Трака 1 Roll / Многу L 25m Кујна Додатоци Печење

Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичај материјал : храна одделение с

Нашите производи се направени со безбедност на храна опрема материјал според меѓународните standrd корист

Карактеристики : 1.Материјал : 100% потрошувачка на ниво на поликарбонат.2.Зелена производ, во согласност с

чоколадо големина на : 3.5*4*1.2 Заврши чоколадо Тежина : 8.4 грама Други слични предмети за вашиот референца ,

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа опис на ПроизводотПластични 19 Дупки Dumpling Создателот Мувла DIY Тесто Прит

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов Производ, Направен од Висок Квалитет со Силиконска, 55 Кари

Нашите производи се направени со безбедност на храна опрема материјал според меѓународните standrd корист

Функција : Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Како на сликата прикажани Големина : 31.5 cm*26cm*3.5 цм Дебел

Scroll