Новак
Гравирање машина вретено приклучок за штекер core водоотпорен авијација приклучок за штекер YD20J4TP круг приклучок за 3KW 3.2 KW вретено мотор

Гравирање машина вретено приклучок за штекер core водоотпорен авијација приклучок за штекер YD20J4TP круг приклучок за 3KW 3.2

Достапност: Залиха
DEN 115.68

Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Тип : YD20
Големина : 4pins 5pins 7pins
Пакување содржина : 1pcs
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Вашето задоволство е многу важен за нас.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, конкретна причина, се врати на својата цел ID.

Параметрите на стоката

Големина:
4 pins, 5 pins, 7 pins
Бренд Име:
линк cnc
Број На Модел На:
YD20J4TP
Тип На Објект:
Пневматски Конектори

Подобро ви се допаѓа

Вклучува : 1 x V6 Алуминиум Грејач Блок 1 x 0.4 mm Месинг Млазницата 1 x Алуминиум Heatsink (Lite6 Варијанта) 1 x Hot End Сил

Има M7 прислушувани (навој) и вдлабнати дупка за барел и млазницатаИма М4 drilled и прислушувани дупки за thermoc

Пакет листата : 4pcs возачот модули со топлина тонеLV8729 возачот модул со 128 поделби е добар избор за Nema stepper

Име : Kossel мини K800 effector превоз и дијагонала им помогнам на стап делови Материјал : алуминиум легура, магне

​Овој загреан кревет направени од 3мм Алуминиум и работи како топлина производител,топлина засилувач и

Опис : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликФиламент влезот : 3.0 mmМлазницата : 0.3 mm, 0.4 mm, 0.5 mmнавој дијаметар : m6Ако

Опис На Производот : Предмет : UM2(3) + / Продолжен Лизгачот Блок за ПОЛНЕЊЕ.Пакет : 8x (Половина) шприц Лизгачо

100pcs Висок Квалитет LM8 UU 8мм Линеарна топката лежишта Линеарно движење делови LM8 UU печатач 8мм LM8 cnc 3d печат

Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите email во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа Ако пос

3 D печатач додатоци Ultimaker 2 посветен LCD 2.42 OLED дисплеј Вистински Место на нова вредност топла продажба на Б

Монтажа заградата за Rep Rap Prusa i3 бланширан во алуминиум Користење на сите 4 навртки за безбедно монтирање.

Купувачот треба одговорен за увоз било обичај должност или увоз даночни во купувачот е земја на Царинск

Материјал : алуминиум Тип : левата рака, десната рака Боја : црна и црвена розадва типа на вашиот избор : с

100pcs Т Слот LФорма 2020 Алуминиумски Профил за Внатрешни работи Агол Конектор Заеднички Заградата за 2020 Ал

Карактеристики : V ритам Запечатени Топката ЛежиштаОвој објект е обичните прецизност, адаптација на нис

Параметри Чекор Агол на Точноста : +5% (full чекор, без оптоварување) Отпор На Точноста : +10% Inductance На Точноста

Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе

Scroll