Новак
Водоотпорен Велосипед Светилка 8000Lm 5X XML У2 LED Велосипед Светлата Велосипедизам Светлина со Headband + 20000mAh Батеријата

Водоотпорен Велосипед Светилка 8000Lm 5X XML У2 LED Велосипед Светлата Велосипедизам Светлина со Headband + 20000mAh Батеријата

Достапност: Залиха
DEN 1569.00
DEN 2241.12

Водоотпорен Велосипед Светилка 8000 Lm 5 X XML У2 LED Велосипед Светлата Велосипедизам Светлина со Headband + 20000m Ah Батеријата Модел на LED : 5x XML У2 LED Max Излез : 8000 lumens 100% Водоотпорен дизајн, Материјал : Алуминиум, 3 префрлете го Режимот : Висок/низок/ С lashing Ниска Моќност Предупредување : Ниска Моќност Црвено светло за Предупредување 100v-240v Батерија Полнач ( LED индикација за Моќ / Полнење / Целосна доплата ) Модел на Батеријата е потребно : 1 x 8.4 v 20000m Ah Батеријата Пак ДОВЕДЕ Животен Век : околу 50.000 часа Боја : Сива Димензии : околу 48mm Тежина : 160g
Пакет Содржина 1 x 8000lm 5x XML У2 LED Светло 1 x Гумени прстен за инсталација 1 X HEADBAND 1 x 8.4 v 20000m Ah Батеријата Pack 1 x AC полнач (100-240 V)

Параметрите на стоката

боја:
сива
Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
Бренд Име:
VASTFIRE
Број На Модел На:
X16 Велосипед Светилка
сертификација:
CCC
Лумен:
8000

Подобро ви се допаѓа

2017 Wasa Fire Велосипед Пред Светилка П5 LED Светилка 600 Lumens 3 начини Водоотпорен Велосипедизмот Пред Светлина

Опис : Емитуваат Боја : Шарени Школка во Боја : Сребрена Сила : 3 x AG10 (Батеријата се Вклучени) Големина : 2cm

4v Батеријата Pack(вклучува Батерија Pack)*Батерија Полнач(вклучуваат) : Боја : Злато / сино / црна / Црвена По п

Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција!Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mai

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетВклучете го во дупката на двете страни на вашиот велосипед се справ

Големина : 6.5 см(висина)* 3.5 см(широк) *3cm (дебелина)одговара handlebar дијаметар : 2.5 cmодговара факел дијаметар :

Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елеме

Ве молиме да се врати во рок од 7 дена по приемот.Услуга ПолитикаГаранција и Гаранција : Врати се прифате

8 см Должина,Светилка горниот дијаметар : 3cm,Светилка дното дијаметар : 2.5 V Onoff Стил : touchtone Светла степен :

ОписТоа е 2400 lumens да светне на ноќта, и се уште е доволно мала за да лесно се вклопуваат во вашиот џеб На ratc

Соларна LED диоди Велосипед Светла Велосипед Задните Опашка Светилка Светлина Велосипед возење велосип

2) Плаќање, мора да биде m ade во рок од 3 дена од денот на нарачката Време На Испорака : 1 Ние ќе ги пратите пр

Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби

Описи : Модел : Супер Висока Велосипед РогМатеријал : ПластикаБоја : ЦрнаБатерија Тип : 2 парчиња АААDecibel :

Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPSот) На сликите кои се прикажани не се вистински обј

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвиден

Scroll