Новак
Zapf бебињата родени 3 парче облека + очила бебе облека за 43 cm, детето најдобри роденденски подарок (само продаде облека) f166

Zapf бебињата родени 3 парче облека + очила бебе облека за 43 cm, детето најдобри роденденски подарок (само продаде облека) f166

Достапност: Залиха
DEN 191.52


1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее. Затоа ,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети.ве молиме да ни остават активни повратни информации.
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Материјал:
Платно
Форма:
1/6
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Кошули & Блузи
Димензии:
43CM
Пол:
Девојки
Бренд Име:
КИНГ XIE ИГРАЧКИ
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
F166

Подобро ви се допаѓа

Пинк Мода Чевли За Blythe Кукли 1 / 6 Долги Чизми За Licca Кукла Мини Чевли За Momoko 1 / 6 BJD Кукла ДодатоциПогодни за

Откако ќе се купи ,ве молиме да ни кажете каква боја сакашинаку ќе го испратите по случаен избор на бојав

Погоден за 1 / 6 кукли Не вклучувајќи кукла,ве молиме бидете сигурни дека однапред

Сите мебел се исти како и сликата се прикажуваТие доаѓаат со парчиња, треба да се состави со себе.Заврши

Answer : ___________________________ Note : на 10мм е 10.5 mm 13mm е 13.5 mm 16mm е 16.5 mmПрирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.3 цм грешк

НОВИ Пристигнување! Добар Квалитет!Други слични кукла чевли!Трговија на големо 400 Пар / Многу BJD Кукла Че

Answer : ___________________________ Note : Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.2 мм грешка.Вистинска боја на објектот м

BJD перики за продажба (со исклучок на кукли) Перика на главата обемот на референтни вредности : S6 : 15 ~ 16cm г

Кукла Accesssories За Барби Кукла Куќа Детска Играчка Пластични 3 D Симпатична Патнички Куфер Багаж Случај Баг

BEIOUFENG 1 / 3 1 / 4 SD BJD Кукла Облека Вклучуваат Chiffon Блуза,Јакна и Plaid Здолниште,BJD Облека Фустани за Кукли Додат

D escriptionМатеријал : другиГолемина : сопствени направени објект, само одговара за кукла како на слика шоуС

BJD Коса Додатоци Синтетички Влакна DIY Кадрава Кукла Коса, Перики5 PCS / МНОГУ Големина : 15*100 CMМоже да избере

BJD кукла облека копчиња мини ултра мали 7 MM транспарентен прибор за облека 240 компјутери / многу* * * * специ

Читање пред да нарачате : Чевли од страна големина : 4.9x2.4cm Чевли внатре должина : 4.6x2.2cm кукла чевли рачно и

Answer : ___________________________ Note : Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.3 цм грешка.Вистинска боја на објектот м

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Безбедност Очи со миењеБОЈА : тен бојаКОЛИЧИНА : 50pcs(25pairs)ДИМЕНЗИЈА : 10

Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта.Вашиот поттикне нè прави да се движи на

Answer : ___________________________ Note : Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.2 мм грешка.Вистинска боја на објектот м

Кукла Додатоци Поставите Секојдневен Стил Мода Облека За Барби Кукла Куќа Фармерки Тмаица Вест Чевли Ш

НОВИ Пристигнување! Добар Квалитет!Други слични кукла чевли!Моден 1 / 6 BJD Кукла Чевли 5 CM Играчка Чевли за

Вашето задоволство е наша крајна цел; 2.2 Шрафцигер : се користи за навртки , и се користи во зглоб на врата

Кукла Acces sories Пластични 3 D Симпатична Патнички Куфер Багаж Случај Багажникот За Барби Кукла Куќа куклен

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот sto повторно! ве молиме кликнете тука : Материјал : ПластикаПакет

Scroll