Новак
2*3-94L Верига на дистрибуција за KYMCO Агилност Евро-3 R16 125 Dink Евро-3 Филмот Луѓе Супер 8 125cc 12500123110

2*3-94L Верига на дистрибуција за KYMCO Агилност Евро-3 R16 125 Dink Евро-3 Филмот Луѓе Супер 8 125cc 12500123110

Достапност: Залиха
DEN 575.52

2*3-94 L CAM ВРЕМЕТО СИНЏИР за KYMCO Агилност Евро-3 R16 125 Dink Евро-3 Филмот Луѓе Супер 8 125cc 12500123110
Спецификација :
Овој производ е погоден за Агилност 125 06 00123110 Агилност Евра-3 125 06-08 00123110 Агилност R16 125 08-12 00123110 Dink Евра-3 125 06-07 00123110 Dink Евра-3 125 06-07 00123110 G-Dink Евра-3 125 12-13 00123110 Гран Dink Евра-2 125 02-04 00123110 Како 125 09-12 00123110 Филм 125 99-00 00123110 Филм Евра-3 125 06-07 00123110 Филм Xl 125 01 00123110 Филм Xl Евра-2 125 03-04 00123110 Луѓето Евра-2 125 03 00123110 Луѓето S 125 05 00123110 Луѓе S 125 05-07 00123110 Луѓе Евра-3 125 07-12 00123110 Луѓето S Дд Евра-3 125 07-08 00123110 Супер 8 125 08-09 00123110 Vivio 125 00 00123110 Агилност R16 150 08-09 00123110 Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Kickstarters & Делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
20cm
Објектот Дијаметар:
15cm
Специјални Функции:
синџир
Зафатнина (ml):
125cc
Име На Модел:
125
Објектот Тежина:
0.2kg
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Материјал Тип:
Челик
Објектот Висина:
15cm
Објектот Ширина:
20cm

Подобро ви се допаѓа

Моторот Започнете управувано опремаВе молиме Проверете со Вашиот Мотор стил, и да го оставите Порака на

можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Како нашите добри купувачот, ви посаку

Кина Nihao Мотор нуди фабрика за промет на големо подолу делови, ве молиме распрашува со нас за детали.NIHAO М

CNC Делови Алуминиум Легура Kick Starter Лост Мотоцикл Додатоци за Резервни Делови Погодни За 50cc125cc Dirt Bike Мајму

можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Не двоумете се да ни email ако било какви

LIFAN125cc Мотор Главата Доза Издувните Вентили гребенот

Времето за испорака е познато како што е подолу : ЗемјаПрибл.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 ден

ЦИЛИНДАР на ГЛАВАТА ПОКРИЕ & ЗАПТИВКА за ХОНДА TRX90 Z50 Р CT70 XR70 R XR50 R CRF70 F CRF50 F 12341GB6910Совети : 1 Ве молиме потвр

Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам Н

Горниот Крај Заптивка Сет за KYMCO Агилност 125 GY6 125 152 QMIСпецификација : Производи како што е прикажано Сове

Одговара : Steed 400 NV400 VLX400 VT400Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Поде

70cc Голема Понесе Цилиндар Барел Комплет за Yamaha Aerox MBK Nitro Мах G LC 50Спецификација : Овој производ цилиндар с

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 30gЗа 49cc 60cc 66cc 80cc 2 Удар Мотор Моторните Велос

Scroll