Новак
ZMZY Мојот Син Ми Даде Твоето Срце Куче Ознака Нерѓосувачки Челик Приврзоци Обичај Воена Ѓердани Накит

ZMZY Мојот Син Ми Даде Твоето Срце Куче Ознака Нерѓосувачки Челик Приврзоци Обичај Воена Ѓердани Накит

Достапност: Залиха
DEN 220.00
DEN 314.88


Општи информации
1.Бренд : ZMZY НАКИТ
2.MOQ : 1pcs ПОСТАВЕНА во opp вреќа потоа во транспортот пакет
3. Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
4.Повод : Партија /Подарок
5.Pendant со Синџир+КОПЧЕ ПРСТЕН
6.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
7.Напомена : За производи големина и тежина е мерка со раце ,тоа беше приближна големина.ви благодариме

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Повик/Спортски
Pendant Големина:
околу 50*28mm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
AG1019
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ZMZY
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Кул
Функција:
Кул
боја:
како Слика
Синџир должина:
околу 55CM
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
MOQ:
1PCS+СИНЏИР+КОПЧЕ ПРСТЕН
Состојба:
100% нови
Дебелина на pendant:
1.8 MM
Пад на превозот:
Yes
Пакување:
OPP вреќа
Известување:
Pendant со Синџир и клучните прстен DIY

Подобро ви се допаѓа

нив и за нас.4 Нашата компанија се наоѓа во Qingdao,во Кина.Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеродром.Услугата

Ви благодариме! Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена Превозот ме

Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на шт

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме Ако имате било какви прашања или било какви посебни б

99 / многу многупарчиња / многу100 PCs Гроздобер Сребро Глеѓ Жолта Исплашен Израз Шарм Приврзоци 19*22mm Одгов

Дали ви се брод на меѓународно ниво?Да, ние брод на светотПОВРАТНИ информацииБидејќи вашето мислење е м

Големина : 3.2*3.2 cmТежина : 20 gматеријал : јажето / легураБоја : SliverТопла Продажба Модни Аниме Наруто Ѓердан S

Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни н

Големина : веригата е 68cm,на pendant е 3.5*3.5 смТежина : 19g / pcМатеријал : алуминиумски,кристал

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи"...

ТОПЛА ПРОДАЖБА ПРЕДМЕТИСтавка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Бајка Тема стил Ѓердан Големина : 1inch=2...

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.Превозо

големина : 2.4*4.0 cmтежина : 20 gматеријал : бакар легураМоден аниме Наруто ѓердан Itachi Uchiha Sasuke Mangekyou Sharingan pendant

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната...

Детали за производот : 1)ве Молиме да ни кажете грб врежани информации,И ве молиме изберете врежани стил

за олово и никел слободни2.3Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор Постојат многу извонредн

Locket не е вклучена во овој оглас натпревар за lockets и сите други приврзоци 316 L хируршки од нерѓосувачки чел

Материјал : Genuine Austrian кристал,Восок јаже,Дијаметар : 2.1*1.4 cmБоја и Стил : погледнете како го сликаПоставете

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ви б

start Isv Module Wrap10563end Isv Module Wrap10563 превозот политика hzдатотеки подесувањеserverupload3_hewl68a8 Повеќето наредби ќе би

производ деталиЗа Производи Квалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од с

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Во моментов,да с

Scroll