Новак
Бесплатен превозот 1pc MGR3 M4810 10A AC моторни позитивни инверзија цврста состојба реле РБС 10A Реле мотор

Бесплатен превозот 1pc MGR3 M4810 10A AC моторни позитивни инверзија цврста состојба реле РБС 10A Реле мотор

Достапност: Залиха
DEN 1964.00
DEN 2112.00

Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .) и пост сервис се дадени за превозот.
ПРЕВОЗОТ
1. Работно време : (UTC+8) 8 : 45-12 : 00 часот; 13 : 00-22 : 00 часот .
од друга страна, ако проблемот не е наш, ние ќе го плати превозот надомест.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1. Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки кога тоа се случило .макс (10 V) 【Излезен напон спектар】 36 VAC-660 VAC 【Излез тековната】 10-100 Amax 【Моментален напон】 750 VACmax 【Излез истекување тековната】 10 MA max 【Излезниот напон капка】 1.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите . 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена.5 vac (сите спроведување случај)
【Употреба】 следните три-фаза AC мотор може да се користи за одредено моќ
Услуга На Клиентите
ПЛАЌАЊЕ
1. Услуга на светот,на Големо ,на мало, се откажат од превозот , Прилагодено за поддршка.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ве молиме да обрнете внимание : Цел помалку од 7 не ќе имаат следење на број, но вие ќе добиете предмети за сигурни,
ве молиме контактирајте со нас за да добиете рефундација или навредуваат ако не се добие во рок од 60 работни денови . Купувачите треба да се обрне на товарни назад во Кина, ако проблеми твое .За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .

Параметрите на стоката

Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
цврста состојба реле
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
ac цврста состојба реле
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
Бренд Име:
custom-souring

Подобро ви се допаѓа

ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас, ние мож

主营全系列光藕,模块,二三极管,家电集成,桥堆,继电器,IC,可代配套 本公司发货支持【快递邮寄货运】

Нов и оригинален SAM40400 D ЗЛАТО Индустриски цврста состојба реле РБС РЕЛЕ 432 VDC, 24530 VAC 400 AПРОИЗВЕДЕНО ВО КИН

H3 CRH8 L Нови и оригинални OMRON временско РЕЛЕ, ИСКЛУЧЕТЕ го ОДЛОЖИ ТАЈМЕР S или М, AC200240 V или 24 VAC / DCПроизведен

主营全系列光藕,模块,二三极管,家电集成,桥堆,继电器,IC,可代配套 本公司发货支持【快递邮寄货运】

ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас, ние мож

ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас, ние мож

主营全系列光藕,模块,二三极管,家电集成,桥堆,继电器,IC,可代配套 本公司发货支持【快递邮寄货运】

ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас, ние мож

ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас, ние мож

ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас, ние мож

ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас, ние мож

ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас, ние мож

Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сака

ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас, ние мож

ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас, ние мож

Scroll