Новак
Висок Квалитет на Дизел Инјектор Спреј Млазницата BDLL150S6666 5621713 за Дизел Моторот

Висок Квалитет на Дизел Инјектор Спреј Млазницата BDLL150S6666 5621713 за Дизел Моторот

Достапност: Залиха
DEN 237.60


(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење. : BDLL150 S6666 5621713
Слични Производи :
ZEXEL Бр. Пекинг Кина. Секогаш позитивни повратните информации се многу добредојдени; ако сте незадоволни со нас, ве молиме контактирајте со нас за решавање пред да остави негативни повратни информации. Повратни информации : Со цел да се подобри и нашата услуга и квалитет на стоките, тоа ќе биде високо ценета кога ќе го напуштите вашиот повратни информации за Aliexpress по добивањето на нашите производи. Печат Нема.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express.
Контакт со нас на :
Пекинг Глобалната Авто Делови Co. Делфи Бр. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно. Ние ќе направиме се што можеме за да го реши вашиот проблем; вашето задоволство е наш врвен приоритет загриженост.
(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја. Превозот Термини :
(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн. Печат Бр 105000-0010 DN4 S1 5611065 H60 S30 A538 105000-0020 DN4 S2 5611650 BDL110 S6133 105000-0110 DN15 S2 5611725 BDL95 S6250 105000-0140 DN30 S2 5611735 BDL110 S6267 105000-0210 DN8 S2 5620960 BDLL150 S6225 105000-0260 DN15 S156 5620997 BDLL160 S6246 105000-0490 DN4 S1 5621036 BDLL150 S6288 A 105000-1010 DN0 SD21 5621065 BDLL150 S6310 105000-1030 DN0 SD126 5621080 HL120 S27 D541 105000-1080 DN0 SD211 5621085 BDLL150 S6329 CF 105000-1090 DN0 SD212 5621120 BDLL150 S6372 105000-1130 DN4 SD24 5621125 BDLL150 S6382 105000-1220 DN12 SD12 5621206 BDLL160 S6394 105000-1550 DN15 SDNK1 5621208 BDLL150 S6395 105000-1600 DN12 SD12 5621231 BDLL150 S6408 105000-1640 DN0 S34 5621243 HL176 S27 D525 P2 105000-1650 DN0 SD2110 5621251 BDLL140 S6422 105000-1740 DN0 SD193 5621253 BDLL140 S6423 105000-1770 DN0 SDN177 5621285 BDLL150 S6435 105000-1871 DN0 SDN187 5621290 BDLL150 S6438 105000-1890 DN12 SDN189 5621295 HL140 S25 C544 105000-1930 DN4 SDNP90 5621407 BDLL150 S6457 105000-1940 DN4 SD24 NP80 5621513 BDLL150 S6472 105000-1950 DN4 SDNP62 5621517 BDLL150 S6476 105000-1970 DN40 SDNP32 5621545 BDLL150 S6502 начин на Плаќање :
Можеме да го прифатиме вашата исплата преку Western Union, TT, Money gram и др само предвидено од страна Aliexpress Зачувам само.

Параметрите на стоката

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Специјални Функции:
вбризгување на гориво
Година:
2017
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Зафатнина:
1.8
Објектот Ширина:
5cm
Бренд Име:
BJAP
Име На Модел:
BDLL150S6666 5621713
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
60g
Објектот Дијаметар:
1.7inch
Материјал Тип:
Челик

Подобро ви се допаѓа

1.Ако не сте сигурни дали овој дел одговара за вашиот автомобил или не,оставете го вашиот автомобил е Бер

(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја.ADD : Room35402, Yard7, Hengfuzhongjie,

Што се купување на 100% Сосема Нов на : СТОЖЕРОТ T3 T4 T3 / T4 T04 E T66 T67 T70 GT45 GT30 Турбо Масло на Мозоци Линија за Пол

Универзална Масло се Хранат Комплет 1meter Нерѓосувачки Челик Плетенка црево AN8 фитинзи

Што се купување на 100% Сосема Нов на : TANSKY 36" Универзална Турбо Масло Храна Линија Хранење Комплет За T3 T4 T0

метар метарAN4 Гориво Црево Фитинзи Крајот Масло Кулер Адаптерот за Полнење+AN4 Двојно Нерѓосувачки Челик

Производи Информации : Висок Квалитет со Добра Цена DLLA144 P191Поврзани Производи ПЕЧАТ БРОЈ ПЕЧАТ БРОЈ ПЕЧ

Што се купување на 100% Сосема Нов на : Epman Трки Сина OD : 8.6 MM HiПроток Motorsport / Митинг / Дербито Легура Гориво Фи

ОписПроизведени со користење алуминиумски легури кои ги исполнуваат или надминуваат минималните бара

start Isv Module Wrap9906end Isv Module Wrap9906LZONE ТРКИ 44mm&60mm Двојна Двојно Палка за Гориво Пумпа, на Филтерот за Монтажа Заг

Информација За Производот : Поврзани Производи Молив Инјекторите за Гасеница Гасеница P / N Stanadyne P / N 1 W5829

НОВИОТ ДИЗАЈН УНИВЕРЗАЛНА AN10 17 РЕД 32МИЛИМЕТРИ ЛЕГУРА ТРКА ВЛЕЧЕТЕ ЛЕБДАТ ЦРНО МАСЛО КУЛЕРАПАРАТ TKOCH017УН

Ефектот на бензин инјектор,Млазницата е еден од клучните делови на моторот, неговите работни услови дир

Електронски Гориво Пумпа за Nissan Навара D22 2.4 3.0 L L KA24 DE VG30 E1.ОЕМ : 1704231 U082.ПРОТОК : 250 LPH3.VOFT : 12 V4.ПРИТИСОК : 2.53.5

Производи Информации : Поврзани ПроизводиНачин На Плаќање : Можеме да го прифатиме вашата исплата преку

Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша парцелиПовратни информации пра

Нови инјектор за Гориво Млазницата L135 PBD DSLA154 FL135 4 PCS / МНОГУWhatsapp : +86 18768415518 Skype : guanelianОпис : Бренд нови 4 инј

Електронски Гориво Пумпа за Nissan 200 SX S14 2.0 L 16 V 1993 / 101999 / 121.ОЕМ : 1704231 U082.ПРОТОК : 250 LPH3.VOFT : 12 V4.ПРИТИСОК : 2.53.5 БА

НОВИОТ ДИЗАЈН AN10 НА 13РЕД 32МИЛИМЕТРИ ЛЕГУРА ТРКА ВЛЕЧЕТЕ ЛЕБДАТ ЦРНО МАСЛО КУЛЕРАПАРАТ TKOCH013НОВИ TANSKY ДИЗ

Висок performence електрична гориво пумпа(бензин / бензин) за Тојота Paseo 19902000Автомобил модел : за Тојота PaseoГод

Обезбедување на квалитет : 1 година!、comfirm на сликаи делови пред вашата цел,тоа е многу важно!ОЕМ FNK3199 F0 A FNK

Нови RuckZoomer Coolant Резервоарот Може да Резервоарот Со Капа / Резервоари за Гориво / Масло Фати Може да се Цр

метар метарAN6 Трки Масло Гориво Црево Линија+AN6 Директно 45 Степен Вртливата Фитинзи Гориво Адаптери Цре

17033422 11033230 Инјектор за Случај Harvester 130,175 РОБОТОТ LOADER,4Whatsapp : +86 18768415518 Skype : guanelianОпис : Тип : Гориво ПумпаБрен

AN445 45 Степен Алуминиум Масло Кулер Црево Фитинг Вртливата Црево Крајот Фитинг Адаптер Масло Гориво Лини

Ќе се купуваат 5pcs walbro GSS342 ГОРИВО ПУМПА & ФИЛТЕР за ПОЛНЕЊЕ ЌЕ го ПОДДРЖИ 550 H СТР ПРОТОК НА 255 LTRS / ЧАССите п

Што се купување на 100% Сосема Нов на : 36" 41 / 8 NPT МАСЛО СЕ ХРАНАТ ФИТИНГ ЛИНИЈА+17" 10 НЕКОЈА ТУРБО НАФТА ВРАЌАЊ

Scroll