Новак
бесплатен превозот Нови 6mm камен Будистички Rhodochrosite 108 Молитва Монистра Мала Хривнија Ѓердан

бесплатен превозот Нови 6mm камен Будистички Rhodochrosite 108 Молитва Монистра Мала Хривнија Ѓердан

Достапност: Залиха
DEN 516.00
DEN 688.80

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Добредојдовте на мало и големо!
Најниска цена! Врвен квалитет!
Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;
Превозот
1.Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе бесплатен превозот од DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Повратни информации
1. да повеќето земји во Европа. Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на Aliexpress како превозот адреса за стока.ние исто така, обезбеди express со ЕМС(5-10 дена),од страна на DHL(4-7days) или UPS-от(4-7 дена). Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Ви благодариме!
Политика На Враќање
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако НЕ сте задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. превозот времето е 10-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија). Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $20 или повисоко. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш по уплатата.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
mm
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Функција:
Расположение Tracker,Спиење Tracker,Фитнес Тракер
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
dingchengchanglong
Метали Тип:
Никој
a:
Jade

Подобро ви се допаѓа

Почитувани купувачот, weclome до нашата продавница!Ние сме една фабрика, weclome трговија на големо и мало...

Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање : 1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јас

Превозот Компании : Ние поддршка на пратката од страна на "China post" "ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗО

Новиот дизајн антички сребрен алуминиум монистра нараквица со 10 mm хематит круг монистра како роденденс

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

2 парчиња Сина Shamballa Белегзии Жените рачно изработени Кристал Диско Топка Монистра Хривнија Прилагодли

Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! ТОПЛА Зелена Турција Т

Не заради проблеми со квалитетот на примените, ве молиме да Плаќаат за превозот на трошоците3.Ве молиме

добредојдовте во мојата продавница !!!Мојот драг пријател,мојот стоки се многу убави и евтини,бидејќи им

Природни Зелени Индискиот Ахат Енергија Накит Мода Нараквици 414mm 7inch DIY Free Shipping трговија на Големо Гемвн

Материјал : Калцедон&Камен Монистра, ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 25x15mm Дебелина : 6~8мм Внатрешни

Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите пре

Материјал : Црна CarnelianГолемина на(Приближно) : 6 MM(Монистра)Должина(Приближно) : 7.5 ИнченТежина(Приближн

топла продажба антички сребрен черепот хематит монистра хривнија како подарок бесплатен превозот HB1009

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

Тибетската рака заврзана шарени мини beaded нараквици.*шарени мини пластични монистра.*шарени,мулти бои,мн

JPSB103 Стил Слатководни Бисер Леб Монистра Влакно Нараквици Со Циркони, Отворајќи Фунта Сребрена Пеперут

Имаат Сопствен Бренд.Стандард Internationl Пакет, Внатрешниот Балон Филм, Надвор Картонска Кутија.Ние Сме Едн

8мм Зелена Феникс Камен Монистра Нараквица, Антички Сребрен и Златен Лав Главата Нараквици, Висок Степе

Материјал : Магнетни ХематитГолемина на(Приближно) : 6 MM(Монистра)Должина(Приближно) : 7.5 ИнченТежина(Пр

Купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот цена.И Боја може да се разликува малку поради бојата ка

Scroll