Новак
РК Играчка EpochAir РК Летање Топката Хеликоптер Топка Изградена-во Shinning LED Осветлување за Децата и Тинејџерите Шарени Flyings

РК Играчка EpochAir РК Летање Топката Хеликоптер Топка Изградена-во Shinning LED Осветлување за Децата и Тинејџерите Шарени Flyings

Достапност: Залиха
DEN 291.00
DEN 291.36

Се откаже од традиционалните занаетчиски карактеристики на silent,направи летаат повеќе интересно. Под сензор за автоматско индукција пречки,да ги задржи на летање не падне на земјата. Со совршена комбинација на peal моделирање,боја на светлина се направи боја бесконечна промени,повеќе привлечни за децата. Кога ќе го вклучите светлата флеш светло. Идејата е дека ќе започне тоа и потоа држете вашата рака под неа да се задржи во воздухот. Не е лесно да се деформирани. Сетилните distancen : 10 метри
Додатоци : 1 x Авиони 1 x Полнење кабел
. Многу лесен за чистење!
Опис на производот : A копче за да го отворите,едноставна операција,лесно да се игра. Заклани автоматски напојување-исклучување на системот за заштита,нека родителите не се грижи за своите деца на безбедно и среќно. Топката содржи информации за батеријата и моторни и, исто така, некои блескави ЛЕД светла. Производи по неколку тестови, поседува, отпор да падне, крилата да не се лесно да се скрши, итн.5 * 11cm Летање Топката Боја : Транспарентна, светла боја случаен време на Полнење : околу 20-30 минути Работи Време Траеше : 6-10 минути Тело Материјал : ABS Пластика. USB Полнење Лет Време : Околу. Погоден за : Возрасти 8+. Тоа е исто така многу терапевтски ако сте под стрес, по напорниот ден; особено во текот на ноќта кога светлата се појави светло. Употреба на еколошки не-токсични материјали; батерија.
РК Играчка Epoch Air РК Летање Топката, РК Летало Хеликоптер Топка Изградена-во Shinning LED Осветлување за Децата и Тинејџерите Шарени Flyings за Детска Играчка
Тоа е како играчка хеликоптер, но наместо вообичаените хеликоптер кабината и телото, тој има чисто стакло топката. 6-8 минути. Тоа има голема визуелна жалба за секое дете. Кога ќе го вклучите тоа, тоа ќе се емитуваат брилијантен светлина, многу убава! Тоа е предлог-чувствителен, па тоа ќе го открие околните објекти и е програмиран се движи подалеку од нив.

Параметрите на стоката

Тип:
Хеликоптер
Карактеристики:
Далечински Управувач,Светкави
Воздушна Фотографија:
No
Контролор На Владата:
MODE2
Димензии:
15.5 * 11cm
Полнење Напон:
20-240v
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Далечински Растојание:
Од 10 метри
Акција Време:
Прибл. 6-8 минути.
Моторни:
Четка Мотор
Материјал:
Пластични
Приклучоци Тип:
USB
Извор На Енергија:
Електричен
Предупредување:
/
Возраст Опсег:
> 8 години
Пакетот Вклучува:
полнач
Далечинска Контрола:
Yes
Бренд Име:
HIINST
Контролор На Батеријата:
/
Гаранција:
/
Број На Модел На:
РК Летало Хеликоптер Топка
Контрола На Канали:
3.5 Канали
Време На Полнење:
20-30 минути

Подобро ви се допаѓа

WLtoys V686 G FPV Обезглавени Режим на РК Quadcopter со 2 MP КамераСпецификации Опис : Бренд Име : WltoysПредмет БР : V686 GТо

0 MHz & 250 Kbps 6 AFHDS2 A систем има автоматска идентификација функција,кој можете да го вклучите автоматски current

Пакет се Вклучени : 1 X MJX X600 РК Hexacopter 1 X Предавателот 1 X Полначот 6 X Пропелер 6 X Заштита рамки 6 X Завртки 1 X Sc

Пакет Се Вклучени : 1 x Quadcopter летало1 x USB полнач1 x Далечинска контрола2 x Резервни пропелер1 x Шрафцигер1 x уп

Опис : Точка име : Eachine E010 Мини Quadcopter Quadcopter Големина : 9.5 X9.5 X5 CM Кутија Големина : 14 X18 X5.5 CM Жиро : 6оската Фрек

Авионот не успеваат да се поврзете со предавател.Со 1080 P HD камера, ви овозможува да правите фотографии и

EBOYU(TM) Мини РК Quadcopter 3 D НЛО Нано Quadcopter со Обезглавени Модел Свитлива Летало Летање Играчки за ДецаСтандар

Опашката Роторот Кол.2 VX8 Ni Card or1.Систем за контрола RX2703 HD : Користење на UP02 и UP02 Адаптер може да го ажурира

$ 198.0 315.0$ 47.7$ 99$ 92.70 178.11$ 99.00 153.00$ 99.00 180.00$ 162$ 72.00 121.50Известување : Поради оригиналната боја на кутијата се н

Fetures : со напредни инженерски материјали,супер силен & мазна.9 одбор+1000 KV Моторни+30 A ESC+1045 Пропелер+TX&RXHJ 450 Mu

7 V 150m Ah Батеријата 1 x 5 Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.8

7 V 500m Ah литиумјонска ( вклучени )Летање Време : 5~6minsВреме на полнење (h) : за 90minsВидео Резолуција : 720 P HDПроиз

4 G Канал : 4 CH 6 Оската Жиро Главниот Роторот Дијаметар : 14 СМ Батеријата за Контролор : 4"АА" батерии( не се в

EBOYU(TM) X8 T Небото Ловец Selfie беспилотни Летала Свитлива Летало 6 Оска 4 CH РК Quadcopter Летало со Висина Височина

4 GHz 10 CH Remote Control System 10 Канал Предавателот Приемник R10 D : Технички Параметар : 1 Канал пропусниот опсег : 5 Ко

EBOYU(TM) 1705 W Свитлива Мини Рк Selfie Летало со Wifi FPV 0.3 ПРАТЕНИК HD Камера Височина Задржете&Обезглавени Режим н

Scroll