Новак
3.7 V полимер 606090 4000mAh мобилни моќ следење на камера полнење богатство посветен на батеријата Батерија Li-ion Мобилен Rech

3.7 V полимер 606090 4000mAh мобилни моќ следење на камера полнење богатство посветен на батеријата Батерија Li-ion Мобилен Rech

Достапност: Залиха
DEN 639.00
DEN 864.00

Висок квалитет и со висок капацитет. Контакт 1. 100% сосема нов. Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот на извршувањето, со текот на струја, краток спој, итн. Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas додека соодветна големина може да.

Параметрите на стоката

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

1 Pcs 1000m Ah NB11 L Батеријата NB 11 L NB11 L Батерии За Canon A2600 A3500 A4000 IS IXХС Главната Тема : * Премиум Литиум јонска кле

Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2 Висока Густина На Енергија, Екстра Дол

Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде

Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот н

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

Tectra 2 ПАРЧИЊА NPBX1 НП BX1 NPBX1 Liion Камера Батеријата + LCD USB Полначза Sony DSCRX100 RX1 HDRAS15 AS10 HX300 WX300NPBX1 3.7 V / 1600m Ah Liion Бат

Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни инф

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

Answer : ___________________________ Note : ние обединета испрати Сингапур поштенски пратки или Шведска,Затоа што сега Кин

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

8 V 1А 4 серија 14.98[Посебно] посебна заштита одбор Zhongshun литиум батерија 3.1 V притисок ограничување 1А полнач

1 BUC ЛПE8 Батеријата пакет bateria ЛПE8 лп e8 За Canon 550 D 600 D 650 D 700 D X4 Х5 X6i X7i T2i T3i T4i T5i dslr фото КамераКапацитетот на б

7 V Капацитет : 1000m Ah Пакет се Вклучени : 1 x NB8 L батеријата1.NB8 L Батеријата NB8 L 8 L Батерии За Canon Power Shot A3300 A3200 A31

is_customized : ДаКарактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита кол

Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден Се Враќа & Гаранција 1 Ако не сте ги задоволи

Глобалната Испорака Офлајн! Добредојдовте да контактирате со нас слободно за рефус цел и големи цел!Кор

Scroll