Новак
Жолта Соларен Погон За Одржување Слободни Ноќ Сензор Авто Прозрачна Тротоарот Комерцијална Област На Патот Студ Светлина

Жолта Соларен Погон За Одржување Слободни Ноќ Сензор Авто Прозрачна Тротоарот Комерцијална Област На Патот Студ Светлина

Достапност: Залиха
DEN 456.00
DEN 490.08

Ние исто така, обезбеди добра aftersale serives ,ако било прашање во врска со производи или другите, можете да контактирате со нас слободно , ние ќе ви ги даде повратните информации во рок од 24 часа . Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 работни дена од денот на испорака. Опис на производот име на Производ Соларен Погон за Одржување Слободни Ноќ Сензор Авто Прозрачна Тротоарот Комерцијална Област на Патот Студ Светлината LED боја жолта Соларен Панел 0. Гаранција ќе бидат обезбедени во рамките 30days. Стандард за испорака користење на поштата воздух mail, земете 14-26 работни дена за испорака. Патеки и Driveways
9.
Сертификати :
Нашиот проект
Пакување
1. Заеднички раскрсници, на и надвор рампи, центар линии и dividers, влезот предупредувања, carpool патеки, мостови, крстот и од страна на прошетки
4. Ве молиме двојно проверете пред финализирање на checkout процес.Ние specilize во ПРЕДВОДЕНА сообраќај singal светлина ,стрелките на семафори ,соларни патот студ ,сообраќај почеток на тајмерот за одбројување,ИТН ,ПРЕДВОДЕНА пиксели кластер ,сообраќај водич светлина .Ние обезбедуваме 1 година гаранција.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Taxiways аеродроми, велосипедски и пешачки патеки, бродот бродови и watercrafts. Оградата Мислења
10.
Плаќање
1.итн
Нашата компанија се фокусира на науката и технологијата и иновациите и ние имаме свои истражувачки тим да се развијат нови интелигентни сообраќај производи со цел да се "Задржи на патот повеќе безбеден. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Велосипедски Патеки и Тие дури и може да се гледа од далечина до 850 метри!!! Тие се ефективни, лесно да го инсталирате и да бараат апсолутно никакви жици или одржување.

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
WDMDD-H
IP го оценувате:
IP 68
Материјал:
Алуминиум легура
Отпор капацитет :
20 Тони
боја:
Црвена

Подобро ви се допаѓа

Забава области, паркинзите, хотел влезовите и бензински пумпи и сл.Пакување од извоз стандард картон...

Scroll