Новак
12pcw/многу Големо Сини Кристал Зголеми Цвет Brooch За Жените Свадба Накит Мода Жените Глеѓ Hijab Иглички Свадба Накит

12pcw/многу Големо Сини Кристал Зголеми Цвет Brooch За Жените Свадба Накит Мода Жените Глеѓ Hijab Иглички Свадба Накит

Достапност: Залиха
DEN 7104.00

Топла Продажба ID : 5152 95% ПОПУСТ US$ 7.28 /парче 7.28 100 95% ПОПУСТ US$ 6.28 /парче 6.28 100 95% ПОПУСТ US$ 7.68 /парче 7.68 100 95% ПОПУСТ US$ 7.28 /парче 7.28 100 95% ПОПУСТ US$ 7.08 /парче 7.08 100 95% ПОПУСТ US$ 7.58 /парче 7.58 100 95% ПОПУСТ US$ 13.50 /парче 13.50 100 95% ПОПУСТ US$ 7.98 /парче 7.98 100 95% ПОПУСТ US$ 8.38 /парче 8.38 100 95% ИСКЛУЧУВАЊЕ US$ 11.48 /парче 11.48 100 95% ПОПУСТ US$ 7.88 /парче 7.88 100 95% ПОПУСТ US$ 6.98 /парче 6.98 100 95% ПОПУСТ US$ 7.28 /парче 7.28 100 95% ПОПУСТ US$ 11.18 /парче 11.18 100 95% ПОПУСТ US$ 7.88 /парче 7.88 100 95% ПОПУСТ US$ 7.08 /парче 7.08 100 95% ПОПУСТ US$ 12.20 /парче 12.20 100 95% ПОПУСТ US$ 6.68 /парче 6.68 100 95% ПОПУСТ US$ 5.58 /парче 5.58 100 95% ИСКЛУЧУВАЊЕ US$ 8.18 /парче 100 8.18
Можете Да Се Меша Бојата Еден Многу
Blue +18 K Злато Позлатен
Пинк+18 K Злато Позлатен
Браун+18 K Злато Позлатен

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
B00479
Материјал:
Кристал
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Blucome
Пол:
Жените
боја:
Сина, Кафена, Се Зголеми Розова
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Подобро ви се допаѓа

Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во р

Bouvier des Flandres (исече ушите) brooch брошеви е рачно изработени брошеви,тоа е мода накит Моден накит ќе се надоп

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC815 Цвет Форма Брош

Напомена : 1.Ве молиме додадете сите предмети во еден ред,благодарам 2.Руски пријатели,ве Молиме оставете

Прилично Лак Кристал Свадба Brooch PinПозлата Боја : Родиум Сребро.Кристал Боја : ЈасноНа brooch е 60mm*35mm во прибл

Ве молиме не го напушти 1 или 2 НСД или Неутрален Повратни информации со нас,Тоа е многу важно за нас ...

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Главниот Камен Боја : ВиолетоваНа brooch е 54

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Главниот Камен Боја : СиваНа brooch е 80mm*45mm в

И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваintheir оригин

Големиот Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Црна ПиштолКристал : Џет ЦрнаНа brooch е 75мм*60mm години;Ова е многу

Ако имате било незадоволство со нашите накит, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да за

100% Гаранција за КВАЛИТЕТ !!!Родиум Сребро Позлатен Сина боја и Кристал AB Кристал Ангел и стар pin BroochГолем

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : ЦрвенаНа brooch е 54mm*38mm во при

Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас Добредојдовте на провери и нарачки.Ве молиме да

Големиот Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Родиум Сребро.Кристал : Јасно и ВиолетоваНа brooch е 55мм години;О

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Главниот Камен : КристалНа brooch е 80mm*45mm во

Големиот Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Антички Сребрен / Сребрена / Пиштол Црна / Античкиот ЗлатоНа broo

Пад на Превозот Услуга (@ Филип скапоцен камен) : а, Капка Превозот е достапен за нас, што значи дека нема д

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC366 П Змеј Форма Бро

Прилично Кубни Циркони Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / Ша

Можете Да Се Меша Бојата Еден МногуBlue+Антички сребрен ПозлатенЗелена+Антички Злато ПозлатенСив+Античк

1 Lot = 3 еезГолемина : 3.9 * 3.9 cmПогоден за чанти, облека , капи, шалови додатоци !Жените Прибор за Облека Слатк

Прилично Корални Flowr Кристал Brooch PinПозлата Боја : Родиум Сребро;Главниот Камен Боја : Јасно;На brooch е 59mm со

Прилично Корални Flowr Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро;Главниот Камен Боја : Јасно;На brooch

ОписиПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Кристал Боја : Виолетова / Red / БраунНа brooch е 54mm*38mm во прибл; ФотоД

Прилично Паун Кристал Brooch PinПозлата Боја : Злато / Родиум Сребро.Главниот Камен Боја : СинаНа brooch е 80mm*45mm в

Scroll