Новак
JINBAOLAI Квалитет Вистинска Кожа Мажите Паричници Мода Splice Долар Чанта Carteira Masculina Патент Џеб Монета Чанта Паричник

JINBAOLAI Квалитет Вистинска Кожа Мажите Паричници Мода Splice Долар Чанта Carteira Masculina Патент Џеб Монета Чанта Паричник

Достапност: Залиха
DEN 720.00
DEN 1439.04


Димензии : Материјал : Вистинска Кожа (Крава и кожата)
Интерен Материјал : Полиестер / Памук
Отвори : Hasp & Патент
Внатрешна Структура : внатре се Провери простор/ внатре картичка простор / патент простор / голема банка забелешка простор (може да се стави во телефонот)
Долго Стил Големина на : 19*9.5*2.5 cm
Среден Стил Големина : 12.5*9.5*2cm
Краток Стил Големина : 9.5*12.5*2cm
Топло совети : 1.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, објекти и
фотографии можеби и некои разлики! Ве молиме вид преовладува.
2. Поради прирачник за мерење, Имаат 1-2 Грешка,ако Умот, ве молиме да не купувам

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Паричникот
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Тежина:
100g
Објектот Должина:
12cm
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Бренд Име:
JINBAOLAI
Внатрешни работи:
Фото Носител На Патент Poucht,Внатрешни Работи Патент Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Висина:
9.5cm
Објектот Ширина:
2cm
Паричници:
Стандард Паричници
Материјал Состав:
cowhide кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
8107-1-2-3 кафе
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Тип На Објект:
Паричникот
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Должина:
12cm
Објектот Висина:
9.5cm
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Карактеристики : Големина : За 12cm x 10cm x 1cm / 4.72"x3.95"x0.39"Забелешка : Големина за рачно мерење, припаѓа на норма

Ви благодариме за шопинг со насМатеријал : Вистинска кожа (cowhide) Боја : Кафена кафе Големина : 11cm9cm2cm Капац

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се на пат да се вратат, купувачот треба да биде одговоре

Ве молиме имајте во предвид : За следење на број и превозот.Како производ е многу мала вредност, цената е

Стрип Спајдермен Молив Случај Двоен Слој Носителот Цртан филм Училиште Случај Момчиња Девојчиња Торба

2017 Нова Мода Трска Кожа Краток Паричникот Мажите Гроздобер Крст и Вертикална Стандард Паричникот Висок

WESTAL Лудиот коњ кожа мажите паричници Гроздобер вистинска кожа паричникот за мажи каубој врвот тенка ко

За Вилијам ПОЛО Вистински Кожен машки Паричник : Висококвалитетни материјали : Паричникот користење на

[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаПаричникот Големина : 19cm *9 см * 3cmМатеријал : СТППоради различни Мерења на

100% Вистински Кожа Жените ПаричнициВисок Квалитет На Жените Долго Чантаголемина : 18*10*1 CmТежина : Околу 0.2

Материјал : СТПТочка БР : 892229892233Димензии : должина*ширина*дебелина 11*8.5*2cmМоже да се сместат џеб пари, моне

Боја : Кафе Материјал : Првиоткласа СТП Мерки : 11(L)x8.5(W)x1.5(T)cmRFID Кражба Protec Монета Торба патент мажите парич

Scroll