Новак
Бесплатен Превозот Црвено Шема Керамички Заклучување на Руралните Пастирски Стил Керамички Топката Заклучување за Дома куќа дневна Соба

Бесплатен Превозот Црвено Шема Керамички Заклучување на Руралните Пастирски Стил Керамички Топката Заклучување за Дома куќа дневна

Достапност: Залиха
DEN 1465.44


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Параметрите на стоката

боја:
Заклучување на tongue70mm, Заклучување на tongue60mm
Големина:
54
Број На Модел На:
56
Бренд Име:
ZIYUE
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
Pinball Материјал:
Бакар
Панел Материјал:
Керамика
Заклучување на маргина:
45mm
центар за растојание:
72mm
Функционална употреба:
заклучување на вратата
Портата дебелина:
35-45mm
Кодот за јадрото материјал:
Бакар
Latch Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Рачка Материјал:
Керамика

Подобро ви се допаѓа

Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, ве Молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" и

Карактеристики : Алуминиум легура, површината electrogalvanizing легури, не капка да сликам, издржливи Кабел рас

Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби.2 Има стручни

;6, Искрено ви благодариме за вашиот покровителство, мојот пријател Ние не сме само две страни на трансак

Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине ни какви било негат

започнетекрајот Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете

Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја приф

5pcs 7.5 mm Месинг D Shackle Затворач Прстен за Keyring Копче Торбичка Појас Јамка Fastener Клип

ОписПрозорецот штит, лизгачки прозорец брави,алуминиум, челик, од прозорецот брави,безбедносни брави,л

1.Опис На ПроизводотМинијатурни Прекинувач LockoutДел No : NT PIS■Безбеден и ефикасен метод за да се заклучи о

Забелешка : 1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети; 2, ве Молиме да не се

ИспоракаНие ќе ги испрати вашите нарачки во 15 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.

^^Име : LHX Хардвер Две Парчиња Внатрешни работи Заклучување на Вратата Стакло на Прозорецот од не ' Рѓосув

Scroll