Новак
(10 парчиња/многу) Anil Arjandas Пол Мажи Злато Титаниум Челик Мушка Микро Отвори CZ Круна Шарм Плетење Ресни Хривнија

(10 парчиња/многу) Anil Arjandas Пол Мажи Злато Титаниум Челик Мушка Микро Отвори CZ Круна Шарм Плетење Ресни Хривнија

Достапност: Залиха
DEN 2784.00
DEN 3711.84

net/en/ e Packet 7-20 дена www. Нашиот работен распоред : сад : PM 6 : 00 ~ AM 3 : 00 руската Федерација : СУМ 5 : 00 ~ ЧАСОТ : 2 : 00 велика БРИТАНИЈА : AM 1 : 00 ~ AM 10 : 00 Германија/Франција/Шпанија : 2 СУМ : 00 ~ AM 10 : 00 Бразил : ЧАСОТ 10 : 00 ~ AM 7 : 00 Австралија : СУМ 12 : 00 ~ PM 8 : 00 3. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка. Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот.
Контакт 1. Ви благодариме!
* Ако вашата нарачка цена надмине САД $150, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, Fed Ex, или Aramex превозот услуга.
Технолошкиот Процес
Повод и Подароци
. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.net/en/ EMS 5-15 дена www. Ние ќе ви одговори на пораки во рок од 24 часа од работниот ден, во рок од 36 часа за викендот.
Повратни информации Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : 1.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.
Наплата и Враќање ви Благодарам многу за изборот на DALI, ние нудиме на 7 дена се врати услугата : 1.com испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн.com Fed Ex 3-8 дена www.(далечна земја барање US $200) Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 10-60 дена www. Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
Производ Карактеристики
(10 парчиња/многу) Anil Arjandas Пол Мажи Злато Позлатен Титаниум Челик Мушка Микро Отвори CZ Круна Шарм Плетење Ресни Хривнија
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик,
Големина : ве Молиме проверете на сликата подолу
Облечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / Партија
Подарок за : Пријател / Тато / Брат / Маж
Погодни за : Мажи,Младите Момчиња и Зрелост Машки
Фото Галерија
Хривнија Големина и Мерење на Зглобот големина : 17cm = Хривнија вкупна должина : 20cm Зглоб големина : 18cm = Хривнија вкупна должина : 21cm Зглоб големина : 19cm = Хривнија вкупна должина : 22cm Зглоб големина : 20cm = Хривнија вкупна должина : 23cm Зглоб големина : 21cm = Хривнија вкупна должина : 24cm Пакување на Превозот и Испорака Ние брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
СБ-146
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Бренд Име:
П.Н.Е. BeiChong
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Унисекс
Тип:
хривнија
Шарм:
Мушка
Функција:
доведе & nickle слободни
Големина:
19 cm
Здравје Функција:
Анти-tatigue
Пакет:
накит кутија
Повод:
Подарок,сувенири,партија декорација
Diy Камења:
Добредојде
Тежина:
35g

Подобро ви се допаѓа

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

Нови Бохемија Модел Различни Монистра и Плетенка јаже Мешавина на Жените DIY Openable Locket Етерично Масло Diffuse

П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и може

На опис на производот : 100% Сосема Нов со Високо Квалитетен Материјал : Алуминиум Бои : Антички сребрен Кв

5 мм Дупка со Дијаметар : 5.0 mm Хривнија должина : 19cm Материјал : 925 сребрен позлатен Пакување : OPP вреќа ПЛАЌ

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Материјал : S925 sterling silverСинџир Должина : 16.5+3.5 смТежина : 2.68 gdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Anil Arjandas Мажите Хривнија 24k Злато Позлатен Римски Спартанско Воин Шлем Шарм Микро Отвори COM& 5mm Монистра П

2016 година Мода Алка Неколку Накит Жените Монистра Ресни Хривнија 4mm Розово Злато Позлатен Монистра Сина

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се емејл нашата услуга специјалис

Ве молиме следете ги нашите продавница да добие пониски фанови цена!【Спецификација на производот】Дол

2017 Нови Пристигнување Часовник Метал Шарм рачно изработени од Кожа Нараквица со 22mm Locket Pendant DIY Лава Мушк

W elcome на нашата online продавницаДувачкиот Хривнија & Алка,Секси Накит, Конус, сребрена боја позлатен, шарм

Состојба : brandeнова мода кристал нараквици, трговија на големо цена; Бренд : Sinzry Камен : ААА+ Micro Круг Јасно

Превозот Термини : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 работни дена по вашата исп

Scroll