Новак
Вистински New10CM Националните Чипка Везови Лента со Националните Карактеристики Облека, Прибор за Облека, DIY Занает Материјали Ткаенини

Вистински New10CM Националните Чипка Везови Лента со Националните Карактеристики Облека, Прибор за Облека, DIY Занает Материјали

Достапност: Залиха
DEN 371.00
DEN 412.32


Чипка Лента Големина : 10cm широк, 4m долг / ролна.
Ако имате било какви вредни коментари или предлози, најслободно контактирајте со нас,ви благодариме !

Параметрите на стоката

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
10cm
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
чипка лента
Декорација:
Чипка
Материјал:
Rayon / Најлон
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh

Подобро ви се допаѓа

За да се избегне доцнење, ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот адрес

1 Сет Црна Чипка Везени Venise Флорални Чипка Applique Деколте Јака Пар За Свадба, Свадба се Облекуваат NL290Повод

добредојдовте на нашиот магазинОпис На Производот1 Извезена tull нето чипка ткаенина.2 Ширина : 5152".3...

Бидејќи секоја купувачот адреса не е исто,некои од адреса е оддалечените области,купувачи се избере лог

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

Кинеската Нова Година Пауза испоракаВреме : Јануари 23 Февруари 10Ако ред во ова време Единствен времето

Овој материјал е со две везени границите на врвот и на дното страниЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА

Ширина : 17cmЗа розова линија делови, може да се промени друга боја Повеќе детали, добредојдени да се збору

Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат проблемот.Купувачот е од

Функција : Чипка Закрпи Appliques .Големина : 13*17cm.Количина : 2 парчиња.Потекло : произведено во Кина .дворИмаме

Нашата продавница да престанат со испраќање на стоката од 9 февруари до 24 февруари, за на Кинески Лунарн

(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.(2) : Ако ви тр

DHL Express превозот обично се потребни околу 3 до 7 дена Најчесто поставувани ПРАШАЊАДраг пријател,Ви благод

ширина : 6 см должина : 30 ДВОРВе молиме да ни кажете на вашиот избор на боја ,сериски број, по купување...

Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T / T или (Escow е најпосакувана) 2 време на испорака Австр

Scroll