Новак
за Мерцедес-Бенц Класа -2017 / Б Класа 2015 2017 квалитет Внатрешни работи, Автомобил Воланот Декорација Покрие Трим

за Мерцедес-Бенц Класа -2017 / Б Класа 2015 2017 квалитет Внатрешни работи, Автомобил Воланот Декорација Покрие Трим

Достапност: Залиха
DEN 956.00
DEN 1151.52


Одговара За Мерцедес-Бенц Класа 2016-2017 / Б Класа 2015-2016 Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Направени Од Високо Квалитетна ABS ПЛАСТИКА Боја : како на сликата МАТ inculde : 1pcs Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација,3 M автомобилската селотејп е во прилог.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Ширина:
5inch
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
20inch
Година:
2016-2017
Име На Модел:
BZNSCMU0373M
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Висина:
5inch

Подобро ви се допаѓа

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние ќе им даде на Posttive Повратни информаци

Лево и Десно ПОКРИЕ = 2 парчињаСредината ПОКРИЕ = 2 ПАРЧИЊАГОРНИОТ КАПАК = 2 ПАРЧИЊА

Име : 5 M внатрешни Декоративни Вметнете Тип Позлата Декорација Лента Mateiral : ПВЦ Боја : Позлата Црвена / По

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Се вклопува

2 Пакети кои се испраќаат во рок од 35 дена и се со следење на број на интернет.Услуги На Клиентите : Тоа е н

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Fitment : HYUNDAI 20112013 IX35 TUSCON Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот) Сос

Висок Квалитет 1 BUC Автомобил Нови DIY АБС Боја воланот на логото декорација круг покрие случај за benz C E од

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење состојба.Лесна инсталација.6 Италиј

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Висок Квалитет 25 КОМПЈУТЕРИ Автомобил Нови DIY Алуминиум климатизација пропустливи круг покрие случај з

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Автомобил стил Внатрешни работи Чаша Носителот Рамка Декоративни Телефон Држачот на Организаторот Скл

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba порака Ве молиме контактирајте

Сите увозни даноци / давачки(ако има) треба да се плати од страна вас Ве молиме бидете сигурни дека вашио

Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот Предаден од страна на воздух пошта која вообич

Scroll