Новак
Нордиските украси дрво Spider Pendant Светлина Гроздобер индустриски Нордиските Лофт Ретро антички ресторан на јадење Pendant Светилка

Нордиските украси дрво Spider Pendant Светлина Гроздобер индустриски Нордиските Лофт Ретро антички ресторан на јадење Pendant

Достапност: Залиха
DEN 6749.00
DEN 8880.00

Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни и праќаш замена по добивањето враќа. Ве молиме да ни ме преку
Моите Пораки или e-Mail ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето.Ако не't receive објектот по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние'll се истражи и да се реши испорака проблем.
Карактеристики :
Prodcut Информации :
Објектот не вклучуваат E27 светилки 1. Големина : како што е прикажано 2.Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.Е светилки се вклучени : НЕМА Внимание Клиенти : 1. За вредност, ако треба ни да се напише висока/ниска вредност за обичај, ве молиме да ни оставите порака за тоа како да се пишува на вредност.Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕТ STARSon сите
Детални Продавачот Рејтингот
2. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, сеуште го испрати назад кон нас, ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни објект.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Извор На Светлина : E27 Сијалица 7. Или понуда за наплата
(не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект. Жал ми е за неповолно. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрален или
негативни повратни информации,Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме. Купи со доверба (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации и да е она што ние се залага за.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Параметрите на стоката

Боја На Каросеријата:
Црна, Бела
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Техника:
Насликани
Број на извори на светлина:
10~15
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Дрво
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Примена:
Кревет Во Соба
Број На Модел На:
Пост-модерни
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Абажур Боја:
Бела,Црна
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Инсталација Тип:
Цевка Подигната
Стил:
Гроздобер
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријаве

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Сите вратен

11,Pls се разбере За безбедна и сигурна инсталација, ве молиме да се осигурате дека електрична кутија на ко

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и / или злоупо

Бебе Опис : 15 cm потоне Тифани лустерот лустерот лустерот бар Jane Eyre Боја едноставен, концизен стил, мекит

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Чувајте запаливиматеријали далеку од запали сијалица Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адре

СпецификацииЕдноставна Цвет Стакло Абажур Pendant СветлинаДимензии1 Осветлување : 6.7"D X 31.5"HКруг Крошна : 11.4"

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Да драги мои клиентите.Опис : (1) материјал

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Ние само брод да се потврди цел адреси.2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката

итнСобранието е потребно ,прилагодени на услугата е достапнаПолитика На Враќање : 1 Сите недефектен, нео

1 Име : Pendant светлина за Стакло2 Материјал : Стакло3 На светлосен извор : 1 E27 ( Сијаличката Не се Вклучени )4 С

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Да драги мои клиентите.Опис : (1) големина :

Scroll