Новак
Мото Додатоци Cnc Рамка Лизгачи Паѓа Заштита Анти Несреќа Подлога Лево и Право Страни за kawasaki Z800 Z 800 2013-2015

Мото Додатоци Cnc Рамка Лизгачи Паѓа Заштита Анти Несреќа Подлога Лево и Право Страни за kawasaki Z800 Z 800 2013-2015

Достапност: Залиха
DEN 2946.00
DEN 3167.52


CNC Несреќа Влошки Рамка Лизгачи Заштитник Специфични : - Лево и Десно Рамка Лизгачи несреќа заштитник - Материјал : CNC Алуминиум 6061 и ПОМ - Боја : Црна,Сина,Златна,Црвена, Сребрена,Зелена,Titiuam,Портокал - Fitment : KAWASAKI Z800 2013 2014 2015 - КОЛИЧИНА : 1 пар( 2 peices)

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Материјал Тип:
Алуминиум 6061 и ПОМ
Објектот Висина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Бренд Име:
ПЦР
Име На Модел:
Kawasaki-Z800
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
1.5kg
Fitment:
kawasaki Z800 2013 2014 2015
боја:
Црна,Сина,Златна,Црвена,Сребрена,Зелена,Titiuam,Портокал
КОЛИЧИНА:
Еден пар( 2 парчиња)
Име:
Рамка Лизгачи Паѓа Заштита Анти Несреќа Подлога Лево И Право Страни
СО ЛОГОТО:
Kawasaki

Подобро ви се допаѓа

Handlebar Рака Четка GuardМатеријал : ПП Пластични + Алуминиумски ЛегуриБоја : црвенаПакет : Вклучува рака guard д

Опис : Цврст Алуминиум вметнете со живописни бои пластични штит за максимална заштита Со доволно просто

Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот / маска за да се минимизира трошоците з

Опис на производот Опис : 360mm (13.3 / 4") вкупна должина 330mm (12.5 / 8") око за око центар Око Дијаметар : 10мм Око деб

НИ 10.59 / парче НАС 24.99 / парче НАС 12.99 / set НИ 33.98 / парче НАС 20.49 / set НИ 2.98 / пар НИ 36.09 / парче НАС 6.99 / па

Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,ве молиме оставете ни пет ѕвездички,бидејќи позитивни п

DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, пакетот ќе дојде многу брзо,можеби во 37days најраните.Ние прифаќаме alipay, western union, TT тука.По

Нема Намалување Рамка Лизгачот Несреќа Заштитник За 20042011 Јамаха FZ6 Fazer FZ6 S ЦРНА Рамка лизгачи помогне да

Опис На Производот Функција: Паѓа Заштита Висока Температура Отпор 100% Сосема Нов и врвен квалитет Anodiced

Опис : Оваа несреќа подлога е наменета за спречување на вашиот мотор од паѓа и гребење кога трки или брзо

Handlebar Рака Четка GuardМатеријал : ПП Пластични + Алуминиумски ЛегуриБоја : портокаловаПакет : Вклучува рака

Опис На Производот Функција: Паѓа Заштита Висока Температура Отпор 100% Сосема Нов и врвен квалитет...

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО7.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Објектите што сте ги пр

Описи : ОЕМ трки стил offrod handguardsСо доволно простор за сопирачка кабли и други уредиЕфикасно да ги заштита

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета

CE означени Брз, бесплатен земјата испорака на сите предмети, Повеќето предмети се изведува во 17business ден

Scroll