Новак
Antistatic Рефлексивни Појас Триаголен Автомобил Додатоци член електростатско Авто Автомобил Безбедно Земјата Возило предупредување 1Pc Автомобил-стил

Antistatic Рефлексивни Појас Триаголен Автомобил Додатоци член електростатско Авто Автомобил Безбедно Земјата Возило предупредување

Достапност: Залиха
DEN 280.00
DEN 314.88

Големина : 35cm
4.Спречи поради исуши статични триење со земјата автомобили, дали ефективно се елиминира статички електрицитет, и да се обезбеди дека не се произведуваат високо напон празнење феномен.N аме : член електростатско(антистатическим или пояс
2.
2, се приспособат на завртка за да се на право место, и може да се инсталира на издувната цевка.
2, до 35 см во должина, се прошири и на земјата, нека електростатско отстрани потемелно.
Инсталација метод
1, во автомобил издувни цевки, можете да дознаете дел од потребата да се инсталира.
Ако стварта е оштетена,скршени и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа. Имаме во вашиот автомобил опашка забавува, веќе убаво и безбедно.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
muchkey
Напон:
12v
Тип На Објект:
Рефлексивни Ленти
Име:
Antistatic Рефлексивни Појас
Големина:
35cm
Featurre:
Возилото предупредување
Use1:
автомобил-стил
Use2:
автомобил додатоци
other1:
antistatic riflettente cintura

Подобро ви се допаѓа

Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .Сите предмети има 1 г

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозо

Ние снабдување со 12 месеци гаранција за сите наши објекти.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција

SKTOO 2 ПАРЧИЊА Страна Светилка Пак Сигнали За Peugeot 206 307 Бесплатен превозот

Scroll