Новак
10 Поставува Змија на Главата Кука Затворач Крајот Капа Кука Кожа Кабелот Антички Сребрен Злато Позлатен за Накит Одлуки 7mm

10 Поставува Змија на Главата Кука Затворач Крајот Капа Кука Кожа Кабелот Антички Сребрен Злато Позлатен за Накит Одлуки 7mm

Достапност: Залиха
DEN 383.52

Материјал : алуминиум,никел и олово слободни Големина на : Дупка Големина : прибл. 7mm Квалитет : 10 групи/многу

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
двојно еден
Број На Модел На:
Накит Правење на резерви
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките

Подобро ви се допаѓа

25мм Облека Избрани Глеѓ Тркалезна Форма Suspender клипови Хардверски Додатоци Лента Занает Пластични заб к

0393 инчен 1 инч=25 Исто така,Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да

Ви благодарам многу за вашата помош.Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex бидејќи секоја

DEN 480.00
504.96

Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex.Метал Hummer ClaspsОбјектот МатеријалиметалГлавно Бојав

Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи кога ќе се купи на повеќе од $

Природен камен Chrysoprase Pendant Лежиште,Semiprecioкамен накит,55x33x11mm,28.1 gДобредојдовте на Mygemgarden.Имаме години работ

Ние специјализирана трговија на големо во Монистра, наоди и занаети Таму може да биде мала разлика во го

Боја : Антички БронзаМатеријал : БакарОбјектот спецификација : лента Со внатрешна 25mm во дијаметарОбјект

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа илјадници клиенти од целиот свет.Ние ќе брод од цел в

Бидејќи тоа е меѓународна шпедиција,времето за испорака е за 720 дена да arriver да повеќето земји...

5 инчи во мерењето.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,в

25мм Облека Избрани Глеѓ Тркалезна Форма Suspender клипови Хардверски Додатоци Лента Занает Пластични заб к

Ние продаваме Тибетански Сребро Монистра и Шарм, се Вклопува Шарм Стил Монистра, Lampwork Стаклени Монистра

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови

кога ќе се купи на повеќе од $100dollars Ви благодарам многу за вашата помош.Ние прифаќаме Зачувам ,кредитна к

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет н

Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex Таму може да биде мала разлика во големината на окол

Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот .Ако не сте задоволни со нашата трансак

Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме да се свесни за тоа (дена не е вклучуваат викенд и одмор) ве мол

8мм Мешан Стил Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs / многу K04668Материјал : СтаклоГоле

Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPSот,Fed Ex.Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа и

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

Ако имате било какви проблеми со од предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да

Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме да се свесни за тоа.Објектот МатеријалиметалГлавно БојаКолич

бидејќи секоја серија на монистра не може да биде точно идентични.Ние специјализирана трговија на голе

Scroll