Новак
Слободен брод ФОЛКСВАГЕН Голф 7 led светилки drl 32 4014smd 12V дење работи сијалица headlamp за Фолксваген Голф 7 ден светлина

Слободен брод ФОЛКСВАГЕН Голф 7 led светилки drl 32 4014smd 12V дење работи сијалица headlamp за Фолксваген Голф 7 ден светлина

Достапност: Залиха
DEN 758.00
DEN 758.40

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме кога ќе се вратат на работа. Со највисок квалитет на нашите производи, има супер Осветленост , осигурајте се дека може да вози безбедно. Добар дисипација на топлина за да го продолжи својот животен век
2. 12 месеци гаранција, купи со доверба. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. На Сликата се прикажани во оваа страница е 100% одговара на нашиот вистински производи, ве молиме да се увери.
· Лесен за употреба.
· Подобрување на вкупните емисии Екстра кул бело зрак го подобрува вкупниот изглед на вашиот автомобил.000 часа, минимални трошоците за одржување. Пратката ќе ви бидат доставени во рок од 3-7 работни дена по плаќање верификација
3. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето земји within7 до 15 работни дена. Во светот превозот( освен некои земји и APO/FPO)
2.Заштеда на енергија,заштита на животната средина. Pls контактирајте ме на почетокот. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ние само бродот за да се потврди цел адреса, Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. Гаранција : 1 година, ако производи има било каков проблем во рок од една година, pls само се чувствуваат слободни да ме контактирате, Ние ќе ви помогнеме да ги решите вашите проблеми што е можно побрзо. Ние сме 100% производство, фабрика за директно снабдување, без оглед на цената или квалитетот, можеме да и контрола, се Чувствуваат слободни да го купите. Ако не ја добиете на стоки во рамките на 20days, pls контактирајте ме, ние ќе следење на брод, и ќе ви даде задоволство решени што е можно поскоро.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Жолта
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Голф-Година:
2005,2013,1992,2004,2012,2000,2009,2010,1997,2003,1991,2002,1990,2007,1999,1996,1993,2014,1994,2011,1998,2006,2015,1995,2001
Објектот Тежина:
19g
Материјал Тип:
Метална, Алуминиумска
Тип На Објект:
Ден Светлина
Фолксваген Модел:
Голф
Специјални Функции:
100%производителот,со висок квалитет,долг живот
Бренд Име:
senlo
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
ФОЛКСВАГЕН Голф 7 led светилки drl светлина
Објектот Дијаметар:
0inch
Леќа:
Вклучени
Lumens:
600lm
Автомобил Производител:
ФОЛКСВАГЕН Голф 7 led светилки drl светлина
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
ФОЛКСВАГЕН Голф 7 led светилки drl светлина
Автомобил модел:
фолксваген голф 7
Година:
сите години
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Led чипови:
32*4014smd+Кри

Подобро ви се допаѓа

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму зем

Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купува

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

1 Усвојување на Високомоќ, висока осветленост САД се увезуваат LED монистра,што е доволно да предизвика д

Ви благодариме! Опис : 100% Сосема нов никогаш не се користат или се инсталирани .Ако сакате да користите б

3 Inch 20 W Плоштадот LED Работа Светлина 12 V Место Светилка За 4x4 Теренски АТВ Камион Трактор Мотоцикл Возење

ИмеВредностИме на производ 4 D Автомобил логотоГолемина14.5cmx7.2cmУпотребаавтомобил предЖивотен век3000050000ho

Tcart 2 парчиња 8w Бели+Жолта Флексибилни Светла Дење Светилка во Дресот на кристал Ангел Око светилки drl Де

Увозни Давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Директна замен

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замени

Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи н

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Nebel Lampe за TOYOTA YARIS HATCHBACK VITZ 2006~2008 Брзо и лесно монтирањ

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не можете да добиете на нашат

Бидејќи некои автомобили имаат патен компјутер и протокол,на пример : Европскиот и Американскиот модел

KUNFINE Пар На Автомобил Опашка Светлина Собранието За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 6 2008 2009 2010 2011 2012 2013 LED Кочница Светлин

започнете напон : 23 KV Lumens : 3600lm~4500lm (На Lumens е поврзана со температура на бојата, боја температура е повисок

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Scroll